A Levenhuk Wezzer Cook MT40 főzési/sütési hőmérő olyan hasznos konyhai eszköz, amellyel megmérhető az egyes ételek hőmérséklete, és jelzést ad le, ha az adott ételnek túl magas lenne a hőmérséklete. Ha ezt a hőszondát használja, többé nem égnek meg a húsok, a sütemények pedig puhák és könnyűk maradnak.
A Levenhuk Wezzer Cook MT40 sokoldalú otthoni hőmérőként is megállja a helyét, hiszen méri a levegő, a víz és akár a talaj hőmérsékletét. Pontos mérési eredményeket mutat a hordozható hűtőtáskába vagy az elkészített bögre teába helyezve. Szükség esetén a hőszonda lázmérőként is funkcionál, megmérheti teste hőmérsékletét, ha nem érzi jól magát.
A készülék az ételek hőmérsékletét °C és °F szerint is meg tudja mérni. Igen széles a hőmérséklet-tartománya, ami kiterjeszti az alkalmazási területet. Robusztus kivitelezése biztosítja, hogy a berendezés még sok évig használható maradjon. A ház ABS műanyagból készült, az IP65-ös védettségnek megfelelően. Teljes mértékben védett por ellen. Kisnyomású vízsugár ellen védett minden irányból.
A hőmérsékleti értékek a beépített hőmérő-képernyőn jelennek meg. A nagy számjegyeket könnyű leolvasni; ezt háttérvilágítás is segíti. A kijelző mellett három gomb helyezkednek el: °C/°F (a hőmérséklet mértékegységekének átváltása); „HOLD” („TARTÁS”) (a készülék megtartja az aktuális hőmérsékleti értéket), valamint a(z) „ALARM/SET” („RIASZTÁS/BEÁLLÍTÁSOK”) (beállítások).
Az eszköz elemmel működik. Az automatikus kikapcsoló funkció kíméli az elemet. A képernyő háttérfénye automatikusan kikapcsol 5 másodperen belül, a készülék pedig 10 percen belül.
Főbb jellemzők:
- Mérés °C és °F szerint, hőmérséklettartási („hold”) funkció, a minimális és maximális értékek kijelzése
- Túlmelegedés esetén riasztás, az ételek megvédése a megégéstől
- Nagyméretű számjegyekkel és háttérvilágítással ellátott monokróm képernyő
- Porálló és vízálló ABS műanyag ház IP65-ös védettséggel
- Elemmel működik; automatikusan kikapcsol
- Mágneses hátsó rész, amivel az eszköz fémfelületekhez rögzíthető
A készlet a következőket tartalmazza:
- Főzési/sütési hőmérő
- Felhasználói kézikönyv és garanciajegy
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555016283 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 17x5x1 cm |
| Szállítási súly | 0.1 kg |
| Felhasználás helye | beltéri, kültéri |
| Típus | hőszonda |
| Beépített funkciók | hőmérő |
| Kialakítás | digitális |
| Használat | otthoni használatra |
| === Elválasztójel === | Hőmérő (hőmérséklet) |
| Mértékegységek | °C, °F |
| Mérési tartomány beltéren | −50°C to +300°C (−58°F to +572°F) |
| Mérési tartomány beltéren | -50 — 300 |
| Mérési tartomány kültéren | −50°C to +300°C (−58°F to +572°F) |
| Mérési tartomány kültéren | -50 — 300 |
| Rendeltetés | aktuális hőmérséklettartási funkció, minimum és maximum hőmérséklet-kijelzés, riasztás túlmelegedés esetén |
| === Elválasztójel === | Általános műszaki jellemzők |
| Képernyő típusa | egyszínű |
| Képernyők száma | 1 |
| Képernyők száma | 1 |
| Tápellátás | CR2450 elemtípus – 1 db (a készlet nem tartalmazza) |
| Váz | nagy szilárdságú ABS-műanyag |
| Vízálló | IP65; teljes porvédelem; vízsugár elleni védelem |
| Világítással | yes |
| Kiegészítő | automatikus kikapcsolási funkció, mágneses hátlap |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S052_Gr.279482431 Grohe Vitalio Start 110 matte black Sines zuhanyszett 2 spray (Rain, Jet) - Gr.279482431
S006_168F.12.1-1 Üzemanyagszűrő Kasei QGZ50-15-20 nagy felső 168F.12.1-1
S052_14841-55 Gardena AquaBrush Akkumulátoros tisztító Patio 03/18V P4A akkumulátor nélkül - 14841-55
S006_530-06-99-40-WO Henger komplett Husqvarna 136, 137 38mm utángyártott 530-06-99-40-WO
S003_100445 FDP C3 Felületre szerelhető fém nyitásérzékelő szabotázs vezetékkel