A Levenhuk Wezzer Cook MT90 a főzési/sütési hőmérők továbbfejlesztett típusa; négy szondával láttuk el. Az egyes hőszondák 1 méter hosszú, rugalmas kábelvezetékhez csatlakoznak. Az eszköz egyszerre több készülő étel hőmérsékletét is képes megmérni, függetlenül attól, hol van az étel: a sütőben, a tűzhelyen vagy éppen a grillen. A adatok jól látható módon jelennek meg a beépített képernyőn: A számjegyek nagy méretűek, kontrasztosak; beépített háttérvilágítás is található rajta.
A szabályozógombok lent helyezkednek el. Használatukkal ki- és bekapcsolható az eszköz, valamint a háttérvilágítás is, továbbá szinkronizálható a hőmérő az Ön mobileszközével. A többi funkció (mértékegység kiválasztása, hús típusának megválasztása, túlmelegedés elleni riasztás, mértékegység-táblázat stb.) a Smart Life/Tuya Smart mobilalkalmazáson keresztül érhető el. A hőmérő és az okostelefon párosításának részleteit lásd a használati utasításban.
A Levenhuk Wezzer Cook MT90 hőszondával nemcsak az élelmiszerek, hanem számos egyéb anyag hőmérsékletét is mérheti. Használható a levegő, a víz és a talaj hőmérsékletmérésére – az értékeket pontosan fogja megadni. Vészhelyzet esetén lázmérőként is funkcionál, megmérheti vele teste hőmérsékletét, ha nem érzi jól magát. A teakedvelők használhatják az eszközt választott italuk főzési körülményeinek fenntartásához, a túrázók pedig ellenőrizhetik vele a hordozható hűtőtáska hőmérsékletét.
Az eszköz karcsú kivitelezésű, a váza igen erős ABS műanyagból készült. A berendezés újratölthető elemről működik, amelyet C-típusú kábelen keresztül lehet feltölteni. Automatikus kikapcsoló funkcióval is rendelkezik.
Főbb jellemzők:
- Négy különálló hőszonda
- Rugalmas kábelvezeték, a hőszondák ideális elhelyezésére
- Elemmel működik; az automatikus kikapcsoló funkció kíméli az elemet
- További funkciók a Smart Life/Tuya Smart mobilalkalmazáson keresztül
A készlet a következőket tartalmazza:
- Főzési/sütési hőmérő
- C-típusú kábel
- Felhasználói kézikönyv és garanciajegy
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555016313 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 17x12x4 cm |
| Szállítási súly | 0.285 kg |
| Felhasználás helye | beltéri, kültéri |
| Típus | hőszonda |
| Beépített funkciók | hőmérő |
| Kialakítás | digitális |
| Használat | otthoni használatra |
| === Elválasztójel === | Hőmérő (hőmérséklet) |
| Mértékegységek | °C, °F |
| Mérési tartomány beltéren | −20°C to +300°C (−4°F to +572°F) |
| Mérési tartomány beltéren | -20 — 300 |
| Mérési tartomány kültéren | −20°C to +300°C (−4°F to +572°F) |
| Mérési tartomány kültéren | -20 — 300 |
| === Elválasztójel === | Általános műszaki jellemzők |
| Képernyő típusa | egyszínű |
| Képernyők száma | 1 |
| Képernyők száma | 1 |
| Tápellátás | 4,2 V (töltés C-típusú kábelen keresztül; a csomag tartalmazza a kábelt), 502030 elem |
| Váz | nagy szilárdságú ABS-műanyag |
| Világítással | yes |
| Kiegészítő | Smart Life/Tuya Smart mobilalkalmazási kompatibilitás, alacsony töltésszint jelzése, automatikus kikapcsolási funkció, szondaméret: 100 mm (kábelvezeték hossza 1 méter) |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S006_12-503815901 Kuplung komplett Husqvarna 340, 345, 350, 455 utángyártott 12-503815901
S052_Gr.279482431 Grohe Vitalio Start 110 matte black Sines zuhanyszett 2 spray (Rain, Jet) - Gr.279482431
S006_168F.12.1-1 Üzemanyagszűrő Kasei QGZ50-15-20 nagy felső 168F.12.1-1
S052_14841-55 Gardena AquaBrush Akkumulátoros tisztító Patio 03/18V P4A akkumulátor nélkül - 14841-55
S006_530-06-99-40-WO Henger komplett Husqvarna 136, 137 38mm utángyártott 530-06-99-40-WO
S003_100445 FDP C3 Felületre szerelhető fém nyitásérzékelő szabotázs vezetékkel