| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555017822 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 45x19x36 cm |
| Szállítási súly | 2.76 kg |
| Felhasználás helye | beltéri, kültéri |
| Típus | időjárás-állomás |
| Beépített funkciók | csapadékmérő, higrométer, hőmérő, légnyomásmérő, naptár, szélmérő, ébresztőóra, óra |
| Kialakítás | asztallapi, digitális, falra szerelt, vezeték nélküli |
| Használat | szakmai felhasználásra |
| === Elválasztójel === | Légnyomásmérő (légköri nyomás) |
| Mértékegységek | inHg, mbar/hPa, mmHg |
| Mérési tartomány | 600–1100 hPa (relatív tartomány: 930–1050 hPa) |
| Mérési felbontás | 1 hPa / 0,01 inHg / 0,1 mmHg |
| Mérés pontossága | (700–1100)±5 hPa/(600–696)±8 hPa (20,67–32,48)±0,15 inHg/(17,72–20,55)±0,24 inHg (525–825)±3,8 mmHg/(450–522)±6 mmHg |
| Rendeltetés | abszolút és relatív nyomás (minimum és maximum) kijelzése, napi leolvasott értékek előzményei, riasztások beállítása |
| === Elválasztójel === | Higrométer (levegő páratartalma) |
| Mértékegységek | % (RH) |
| Mérési tartomány | 1% és 99% között |
| Mérési felbontás | 1% |
| Mérés pontossága | ±5% |
| Rendeltetés | figyelmeztet az alacsony/magas páratartalomra, riasztási idő és hangerő beállítása |
| === Elválasztójel === | Hőmérő (hőmérséklet) |
| Mértékegységek | °C, °F |
| Mérési tartomány beltéren | –10...+50 °C (+14...+122 °F) |
| Mérési tartomány beltéren | -10 — 50 |
| Mérési tartomány kültéren | –40...+70 °C (–40...+158 °F) |
| Mérési tartomány kültéren | -40 — 70 |
| Mérési felbontás | 0.1 °C |
| Mérés pontossága | ±1 °C (beltéri), ±1,5 °C (kültéri) |
| Rendeltetés | alacsony/magas hőmérséklet riasztás |
| === Elválasztójel === | Óra (idő/dátum/naptár) |
| Óra | yes |
| Időformátum | 12 órás, 24 órás |
| Naptár | yes |
| Ébresztőóra | yes |
| Automatikus szinkronizáció | igen |
| Rendeltetés | 8 nyelv (orosz, német, dán, angol, spanyol, francia, olasz, holland), automatikus nyári időszámítás, szundi funkció az ébresztéshez |
| === Elválasztójel === | Szélmérő (szélsebesség) |
| Mértékegységek | csomó, km/h, m/s, mph |
| Mérési tartomány | 0 és 180 km/h között |
| Mérés pontossága | <5 m/s: ±0,5 m/s >5 m/s: ±10% |
| Rendeltetés | maximális szélsebesség és széllökés-sebesség kijelzése, riasztás magas szélsebesség esetén, riasztás viharos szélre |
| === Elválasztójel === | Szélmérő (szélirány) |
| Mérési tartomány | 16 irány |
| === Elválasztójel === | Csapadékmérő (csapadékmennyiség) |
| Mértékegységek | hüvelyk, mm |
| Mérési tartomány | 0 és 12 999 mm között |
| Mérési felbontás | 0,254 mm |
| Mérés pontossága | ±7% |
| Rendeltetés | csapadékelőzmények (óra, nap, hét, hónap), magas napi csapadék (mm vagy hüvelyk), maximális értékek megjelenítése (nap, hét, hónap), riasztás heves esőzés esetén (mm/h vagy hüv./h) |
| === Elválasztójel === | Általános műszaki jellemzők |
| Képernyő típusa | színes |
| Képernyők száma | 1 |
| Képernyők száma | 1 |
| Képernyő funkciói | VA mátrix |
| Rádiójelek frekvenciája, MHz | 868 |
| Rádiójelek hatósugara, m | 150 |
| Jelzések frissítése | 20 másodpercenként |
| Tápellátás | időjárás-állomás: váltakozóáramú adapter (a készlet tartalmazza) vagy AAA elem – 3 db (a készlet nem tartalmazza), kültéri érzékelő: 3 db AA elem, 1,5 V (a készlet nem tartalmazza), napelem |
| Váz | nagy szilárdságú ABS-műanyag |
| Wi-Fi | yes |
| Vízálló | IPX4, fröccsenésálló |
| Csatlakoztatott kültéri érzékelők száma | akár 7 db (1 db mellékelve) |
| Kényelmi szint értékelése összességében | yes |
| Elérhető meteorológiai trend | yes |
| Vezeték nélküli érzékelő | yes |
| Háttérfény | yes |
| Háttérfény | folyamatosan DC adapterre csatlakoztatva, hosszú/közepes/rövid háttérvilágítási idő: 15 mp, DC adapter nélkül |
| Kiegészítő | 802,11b/g/n, 2,4 GHz Wi-Fi szabvány, Time Server időszerver, ill. Weather Underground és Weather Cloud időjárásszerver általi szinkronizáció, UV index, figyelmeztetés jégre, fényerősség (0–200 klx), harmatpont, hőindex, napelem |