A Levenhuk Wezzer PLUS LP70 időjárás-állomás olyan funkcionális berendezés, amelynek segítségével részletes információhoz juthat az időjárásról. A távoli érzékelő észleli a hőmérsékletet, a páratartalmat és a szabadtéri csapadék mennyiségét. Továbbítja az adatokat az alapállomásnak, ami beltéri méréseket végez, rögzíti például a szoba hőmérsékletét és páratartalmát. A berendezésen barométer, meteorológiai előrejelző található, ami a trendeket jelzi. Megmutatja az egyes paraméterek változásait és az általános emberi komfortérzet besorolásait. Az állomást úgy alakítottuk ki, hogy képes legyen tájékoztatni Önt az időjárás hirtelen változásairól és az otthoni mikroklímáról.
Az időjárás-állomásnak több részre osztott színes kijelzője van. A képernyő közepén találja meg az előrejelzést (5 ikon), a légköri nyomást, az időt, a dátumot, valamint a hét napját. Balra találhatók a külső hőmérsékleti adatok, a páratartalom, és diagramként ábrázolva a meteorológiai adatok előzményei. A berendezés a memóriájában tárolja a páratartalom és a hőmérséklet maximum és minimum értékeit. A csapadék előzményadatait is láthatja az adott napra, hétre, hónapra vagy akár évre vonatkozóan. A csapadékmérő adatai a kijelző jobb oldalán jelennek meg, de itt találhatók a beltéri hőmérő és páratartalom-mérő adatai is.
A Levenhuk Wezzer PLUS LP70 több jelzőfunkcióval is szolgál. Először az időjárásjelző reagál, ha a csapadék és a kinti hőmérséklet elér egy bizonyos szintet. Ezeket a paramétereket a felhasználó saját maga tudja beállítani. Másodszor, az ébresztőórát szundira lehet állítani, így Ön további 5 percet aludhat.
A időjárás-állomás elemmel vagy hálózati tápellátásról működik. Ha hálózatról működteti, akkor beállíthatja, hogy a képernyőnek folyamatos háttérvilágítása legyen. Ebben az üzemmódban a berendezés az asztali órát is helyettesítheti.
A távérzékelőkhöz alkáli elemek használatát javasoljuk.
Főbb jellemzők:
- Beltéri mérések: hőmérséklet és páratartalom
- Külső mérések: hőmérséklet, páratartalom, csapadék
- Barométer, ébresztőóra, dátum és nap kijelzése
- Határértékek előzménye, adatok előzménye, általános komfortérzet minősítése
- Időjárási tendenciák kijelzése, hőmérsékleti és csapadékra vonatkozó figyelmeztetések
- Stílusos digitális kivitelezés: tájképet mutató háttérkép, előtte az időjárás-előrejelzés nagy méretű jegyeivel
A készlet a következőket tartalmazza:
- Időjárás-állomás
- Multifunkciós távoli érzékelő
- USB-kábel
- Felhasználói kézikönyv és garanciajegy
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555016450 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 21x15x13 cm |
| Szállítási súly | 0.825 kg |
| Felhasználás helye | beltéri, kültéri |
| Típus | időjárás-állomás |
| Beépített funkciók | csapadékmérő, higrométer, hőmérő, légnyomásmérő, naptár, ébresztőóra, óra |
| Kialakítás | asztallapi, digitális, falra szerelt, vezeték nélküli |
| Használat | otthoni használatra |
| === Elválasztójel === | Levegőelemző |
| Mértékegységek | mmHg |
| === Elválasztójel === | Higrométer (levegő páratartalma) |
| Mértékegységek | % (RH) |
| Mérési tartomány | 10% és 99% között |
| Mérési felbontás | 1% |
| Mérés pontossága | 35‒75% RH: ±5% RH; 20‒35% RH: ±10% RH; 75‒95% RH: ±10% RH |
| === Elválasztójel === | Hőmérő (hőmérséklet) |
| Mértékegységek | °C, °F |
| Mérési tartomány beltéren | –10...+50 °C (+14...+122 °F) |
| Mérési tartomány beltéren | -10 — 50 |
| Mérési tartomány kültéren | -30°C to +60°C (-22°F to 140°F) |
| Mérési tartomány kültéren | -30 — 60 |
| Mérési felbontás | 0.1 °C |
| Mérés pontossága | ±1 °C (0… +50 °C között); ±2 °C (‒20…0 °C között); ±4 °C (‒40…‒20 °C között) |
| === Elválasztójel === | Óra (idő/dátum/naptár) |
| Óra | yes |
| Időformátum | 12 órás, 24 órás |
| Naptár | yes |
| Ébresztőóra | yes |
| Rendeltetés | szundi funkció az ébresztéshez |
| === Elválasztójel === | Csapadékmérő (csapadékmennyiség) |
| Mértékegységek | mm |
| === Elválasztójel === | Általános műszaki jellemzők |
| Képernyő típusa | színes |
| Képernyők száma | 1 |
| Képernyők száma | 1 |
| Rádiójelek frekvenciája, MHz | 433.92 |
| Rádiójelek hatósugara, m | 100 |
| Tápellátás | 5 V-os, 1000 mA-es váltakozóáramú adapter (a készlet nem tartalmazza), Időjárás-állomás: 3 db AAA elem (a készlet nem tartalmazza), kültéri érzékelő: AA elem, 1,5 V – 2 db (a készlet nem tartalmazza) |
| Váz | műanyag |
| Csatlakoztatott kültéri érzékelők száma | 1 darab (a készlet tartalmazza) |
| Világítással | yes |
| Elérhető meteorológiai trend | yes |
| Vezeték nélküli érzékelő | yes |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S052_8023743018110 Montolit Masterpiuma 155P3 csempevágó - 8023743018110
S031_27390 Velotech szilikon szivacs markolat 27390
S018_76007 Beurer BF 915 diagnosztikai mérleg BF915
S101_84652 Ermenrich PRO LR100 lézeres mérő, kamerával 84652
S003_116702 Erősített biztonságtechnikai kábel 2 x 0.5 + 4 x 0.22 réz 116702
S031_38650 Csomagtartóháló fekete 38650
S003_121200 SOYAL AR-888US fekete Kártyaolvasó 121200
S031_34684 VELOTECH Villogó szett 2LED narancs 34684
S034_18003-20 GARDENA 18003-20 Classic tömlő 1/2" 20 m