| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555017853 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 44x26x16 cm |
| Szállítási súly | 1.7 kg |
| Felhasználás helye | beltéri, kültéri |
| Típus | időjárás-állomás |
| Beépített funkciók | csapadékmérő, higrométer, hőmérő, légnyomásmérő, naptár, szélmérő, ébresztőóra, óra |
| Kialakítás | asztallapi, digitális, falra szerelt, vezeték nélküli |
| Használat | szakmai felhasználásra |
| === Elválasztójel === | Légnyomásmérő (légköri nyomás) |
| Mértékegységek | hPa, inHg, mmHg |
| Mérési tartomány | 700–1100 hPa |
| Mérési felbontás | 0,1 |
| Mérés pontossága | ±3 hPa (700–1100 hPa alatti nyomásnál) |
| Rendeltetés | magas vagy alacsony nyomás riasztás, minimum és maximum értékek érzékelése, változást mutató grafikon |
| === Elválasztójel === | Higrométer (levegő páratartalma) |
| Mértékegységek | % (RH) |
| Mérési tartomány | 10% és 99% között |
| Mérési felbontás | 1% |
| Mérés pontossága | ±5% |
| Rendeltetés | figyelmeztet az alacsony/magas páratartalomra |
| === Elválasztójel === | Hőmérő (hőmérséklet) |
| Mértékegységek | °C, °F |
| Mérési tartomány beltéren | 0...+50 °C |
| Mérési tartomány beltéren | 0 — 50 |
| Mérési tartomány kültéren | -40...+60 °C |
| Mérési tartomány kültéren | -40 — 60 |
| Mérési felbontás | 0.1 °C |
| Mérés pontossága | ±1 °C |
| Rendeltetés | minimum és maximum hőmérséklet-kijelzés |
| === Elválasztójel === | Óra (idő/dátum/naptár) |
| Óra | yes |
| Időformátum | 12 órás, 24 órás |
| Naptár | yes |
| Ébresztőóra | yes |
| Rendeltetés | időzóna |
| === Elválasztójel === | Szélmérő (szélsebesség) |
| Mértékegységek | km/h, mph |
| Mérési tartomány | 0 és 50 m/s között |
| Mérés pontossága | ±1 m/s (ha a szél sebessége 10 m/s-nál kisebb), ±10% (ha a szél sebessége 5 m/s-nál nagyobb) |
| === Elválasztójel === | Szélmérő (szélirány) |
| Mértékegységek | fokos |
| Mérési tartomány | 0–360° |
| Mérés pontossága | ±15° |
| === Elválasztójel === | Csapadékmérő (csapadékmennyiség) |
| Mértékegységek | hüvelyk, mm |
| Mérési tartomány | 0 és 9999 mm között |
| Mérési felbontás | 0,3 mm (1000 mm-nél kevesebb csapadéknál), 1 mm (1000 mm-nél több csapadéknál) |
| Mérés pontossága | ±10 % |
| Rendeltetés | 1 óra/24 óra/1 hét/1 hónap értékeinek, illetve az összes leolvasott érték tárolása, maximumok tárolása |
| === Elválasztójel === | Általános műszaki jellemzők |
| Képernyő típusa | egyszínű |
| Képernyők száma | 1 |
| Képernyők száma | 1 |
| Képernyő funkciói | szegmentált |
| Jelzések közötti időközök | 60 mp (beltéri), 16 mp (kültéri) |
| Rádiójelek frekvenciája, MHz | 433 |
| Rádiójelek hatósugara, m | 100 |
| Adatátviteli ciklusok | 1–240 perc (testreszabható) |
| Tápellátás | 5 V-os váltóáramú tápellátás, időjárás-állomás: AA elem – 2 db (a készlet nem tartalmazza), napelem, távérzékelő: 1,5 V-os AA elemek – 2 db (a készlet nem tartalmazza) |
| Váz | műanyag |
| Wi-Fi | yes |
| Vízálló | IPX3, függőlegesen fröccsenő víz elleni védelem |
| Csatlakoztatott kültéri érzékelők száma | akár 8 db (1 db mellékelve) |
| Vezeték nélküli érzékelő | yes |
| Háttérfény | yes |
| Kiegészítő | alacsony töltöttségi szintre figyelmeztetés, harmatpont, hőindex |