| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555019123 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 44x17x27 cm |
| Szállítási súly | 1.9 kg |
| Felhasználás helye | beltéri, kültéri |
| Típus | időjárás-állomás |
| Beépített funkciók | csapadékmérő, higrométer, hőmérő, légnyomásmérő, naptár, szélmérő, ébresztőóra, óra |
| Kialakítás | asztallapi, digitális, falra szerelt, vezeték nélküli |
| Használat | szakmai felhasználásra |
| === Elválasztójel === | Légnyomásmérő (légköri nyomás) |
| Mértékegységek | hPa, inHg, mmHg |
| Mérési tartomány | 300–1100 hPa |
| Mérési felbontás | 0,1 |
| Mérés pontossága | ±5 hPa (700–1100 hPa alatti nyomásnál) |
| Rendeltetés | minimum és maximum értékek érzékelése, változást mutató grafikon |
| === Elválasztójel === | Higrométer (levegő páratartalma) |
| Mértékegységek | % (RH) |
| Mérési tartomány | 10% és 99% között |
| Mérési felbontás | 1% |
| Mérés pontossága | ±5% |
| Rendeltetés | figyelmeztet az alacsony/magas páratartalomra, mérési előzmények |
| === Elválasztójel === | Hőmérő (hőmérséklet) |
| Mértékegységek | °C, °F |
| Mérési tartomány beltéren | −10...+60 °C (14...140 °F) |
| Mérési tartomány beltéren | -10 — 60 |
| Mérési tartomány kültéren | -40...+60 °C |
| Mérési tartomány kültéren | -40 — 60 |
| Mérési felbontás | 0.1 °C |
| Mérés pontossága | ±0,3 °C |
| Rendeltetés | alacsony/magas hőmérséklet riasztás |
| === Elválasztójel === | Óra (idő/dátum/naptár) |
| Óra | yes |
| Időformátum | 12 órás, 24 órás |
| Naptár | yes |
| Ébresztőóra | yes |
| Rendeltetés | időzóna |
| === Elválasztójel === | Szélmérő (szélsebesség) |
| Mértékegységek | csomó, km/h, m/s, mph |
| Mérési tartomány | 0 és 50 m/s között |
| Mérés pontossága | ±1 m/s (ha a szél sebessége 5 m/s-nál kisebb), ±10% (ha a szél sebessége legalább 5 m/s) |
| Rendeltetés | Beaufort-skála, maximális széllökéssebesség tárolása, maximális szélsebesség tárolása, riasztás viharos szélre |
| === Elválasztójel === | Szélmérő (szélirány) |
| Mértékegységek | fokos |
| Mérési tartomány | 0–360° |
| Mérés pontossága | ±15° |
| Rendeltetés | szélrózsa |
| === Elválasztójel === | Csapadékmérő (csapadékmennyiség) |
| Mértékegységek | hüvelyk, mm |
| Mérési tartomány | 0 és 9999 mm között |
| Mérési felbontás | 0,3 mm (1000 mm-nél kevesebb csapadéknál), 1 mm (1000 mm-nél több csapadéknál) |
| Mérés pontossága | ±10 % |
| Rendeltetés | 1 óra/24 óra/1 hét/1 hónap értékeinek, illetve az összes leolvasott érték tárolása, maximumok tárolása |
| === Elválasztójel === | Általános műszaki jellemzők |
| Képernyő típusa | színes |
| Képernyők száma | 1 |
| Képernyők száma | 1 |
| Képernyő funkciói | szegmentált |
| Jelzések közötti időközök | 60 mp (beltéri), 16 mp (kültéri) |
| Rádiójelek frekvenciája, MHz | 433 |
| Rádiójelek hatósugara, m | 100 |
| Adatátviteli ciklusok | 1–240 perc (testreszabható) |
| Tápellátás | időjárás-állomás: 5 V-os váltóáramú tápellátás, napelem |
| Váz | műanyag |
| Wi-Fi | yes |
| Vízálló | IPX3, függőlegesen fröccsenő víz elleni védelem |
| Elérhető meteorológiai trend | yes |
| Vezeték nélküli érzékelő | yes |
| Kiegészítő | UV index, alacsony töltöttségi szintre figyelmeztetés, fényerősség (0–200 klx), harmatpont, hőindex |