A Levenhuk Wezzer Teo TH70 Zajérzékelő hő- és páratartalom-mérő nem csak a hőmérsékletet és a páratartalmat méri, hanem a zajszennyezés szintjét is. Az eszköz azért hasznos, mert azt is megmutatja, hogy egy lakásban, irodában, gyárban található környezet optimális élet- és munkakörülményeket kínál-e. A háttérzajt, tekintve, hogy hosszú távú hatása van jóllétünkre és egészségünkre, nagyon fontos ellenőrzés alatt tartanunk.
A zajmérő által mért értékek vizuálisan megjelennek a képernyőn, amelyet messziről is kényelmesen el lehet olvasni. Emellett egy mosolygós komfort-skála is található, amely vázlatosan mutatja, milyen komfortos a jelenlegi környezet. A hő- és páratartalom-mérő által mért értékek kisebb számjegyekkel jelennek meg, de a képernyő kontrasztos megjelenítésének köszönhetően így is tisztán látható. Szükség esetén a háttérfényt is bekapcsolhatja.
Az eszköz formatervezése stílusos és modern, és újratölthető akkumulátor működteti.
Főbb jellemzők:
- Hő- és páratartam-mérő zajmérővel
- Stílusos formatervezés, színes háttérfény
- Újratölthető akkumulátorról működik
A készlet a következőket tartalmazza:
- Hőmérséklet- és páratartalom-mérő készülék
- USB-kábel
- Felhasználói kézikönyv és garanciajegy
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555016627 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 33x10x4 cm |
| Szállítási súly | 0.56 kg |
| Felhasználás helye | beltéri |
| Típus | hőmérséklet- és páratartalom-mérő |
| Beépített funkciók | higrométer, hőmérő, részecskeelemző |
| Kialakítás | asztallapi, digitális, falra szerelt, vezeték nélküli |
| Használat | otthoni használatra |
| === Elválasztójel === | Higrométer (levegő páratartalma) |
| Mértékegységek | % (RH) |
| Mérési tartomány | 20–85% |
| === Elválasztójel === | Hőmérő (hőmérséklet) |
| Mértékegységek | °C |
| Mérési tartomány beltéren | -10...+50 °C |
| Mérési tartomány beltéren | -10 — 50 |
| === Elválasztójel === | Általános műszaki jellemzők |
| Képernyő típusa | színes |
| Képernyők száma | 1 |
| Képernyők száma | 1 |
| Tápellátás | beépített Li-ionos akkumulátor 2000 mAh, hálózati aljzatból tölthető USB-kábel segítségével (tartozék), 5 V, 1000 mA (szükség van egy további tápadapterre vagy okostelefon-töltőre) |
| Váz | nagy szilárdságú ABS-műanyag |
| Világítással | yes |
| Kényelmi szint értékelése összességében | yes |
| Kiegészítő | méréstartomány: 30...130 dB |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S003_107434 Global Fire VULCAN2AS Analóg címezhető hangjelző 107434
S006_S-506110/1 Stopkapcsoló Husqvarna 480 utángyártott S-506110/1
S101_84543 Ermenrich Reel WM20 digitális földmérő kerék 84543
S003_100195 SATEL INTEGRA64 16/64 zónás riasztóközpont és beléptetőrendszer
S031_34300 Velotech Pro első lámpa akkuval 1500L 34300
S004_330-553-308 RITCHEY Kormánycsapágy WCS Felső Drop In 8,3 mm 33-300-232
S040_06.1.5343.00 TENS Elektróda párna pár AD2040 Pangao Atlasz ESG tens készülékhez PG476
S003_105374 OUDE 5034AW Hidraulikus ajtóbehúzó csuklókar ezüst
S006_22270 OREGON Fogasív 404-7 SD7 kicsi 7 borda 22270
S006_US-141-036/5CS Tömítés hengerfej Briggs 3.5 hp 5db/csomag utángyártott US-141-036/5CS