A Levenhuk Wezzer Tick H80 olyan órával ellátott hőmérő, amelyet a minimalista és egyszerű részletek kedvelői értékelni fognak. Minimalista kivitelezés: Nincsenek zavaró elemek az elülső panelen, csak a nagy, kerettel ellátott, egyszínű kijelző. Az adatok vizuális grafikai egységekre vannak felosztva – Ön azonnal és könnyedén le tud olvasni mindent. Az eszköz nem fog összeütközésbe kerülni a lakberendezési dizájnnal, így ideálisan elhelyezhető bármilyen irodában és otthonban.
A modell másik előnye az óra nagy számjegyei, amelyek szinte a teljes kijelzőt elfoglalják. A méretüknek köszönhetően még messziről is jól leolvashatók. A további adatok kisebb betűvel jelennek meg. A kijelző nagy kontrasztjának köszönhetően nem gond leolvasni az adatokat. Megjeleníti a hőmérsékleti és páratartalmi értékeket, a hét napját és a dátumot. Ezenfelül még két ikon jelenhet meg a kijelzőn: az ébresztőóráé és a szundi funkcióé. A vezérlőgombok a jobb oldali panelen helyezkednek el, könnyen hozzáférhetők, még csak oda sem kell nézni.
Az eszköz elemmel működik. Asztalra vagy falra lehet elhelyezni – ez utóbbihoz a hátlapon található szerelőfuratokat lehet igénybe venni.
Főbb jellemzők:
- Óra, nagyméretű kijelzővel
- Ezenfelül: hőmérő, páratartalom-mérő, naptár
- Ébresztőóra, szundi funkcióval
- Asztali vagy falra szerelhető
- Hagyományos elemekkel működik
A készlet a következőket tartalmazza:
- Hőmérő (óra funkcióval)
- Felhasználói kézikönyv és garanciajegy
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555016573 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 38x16x5 cm |
| Szállítási súly | 0.665 kg |
| Felhasználás helye | beltéri |
| Típus | óra |
| Beépített funkciók | higrométer, hőmérő, naptár, ébresztőóra, óra |
| Kialakítás | asztallapi, digitális, falra szerelt, vezeték nélküli |
| Használat | otthoni használatra |
| === Elválasztójel === | Higrométer (levegő páratartalma) |
| Mértékegységek | % (RH) |
| Mérési tartomány | 20% és 99% között |
| === Elválasztójel === | Hőmérő (hőmérséklet) |
| Mértékegységek | °C, °F |
| Mérési tartomány beltéren | -10...+50 °C |
| Mérési tartomány beltéren | -10 — 50 |
| === Elválasztójel === | Óra (idő/dátum/naptár) |
| Óra | yes |
| Időformátum | 12 órás, 24 órás |
| Naptár | yes |
| Ébresztőóra | yes |
| Rendeltetés | szundi funkció az ébresztéshez |
| === Elválasztójel === | Általános műszaki jellemzők |
| Képernyő típusa | egyszínű |
| Képernyők száma | 1 |
| Képernyők száma | 1 |
| Tápellátás | 4 db AA elem (a készlet nem tartalmazza) |
| Váz | műanyag |
| Kiegészítő | alacsony töltésszint jelzése |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S052_1000682 FISKARS QuikFit multifunkciós kapa fej 136513 1000682
S003_124274 SOYAL AR-101PBI-GR-L-8M 124274
S003_124273 SOYAL AR-101PBI-GR-L-7M 124273
S031_37310 Sárvédő első+hátsó nyeregcsőre 37310