A Levenhuk Wise PRO 10x50 egyszemes távcső egy nagy rekesznyílású optikai műszer nyílt terek ÁLTALÁNOS és részletes megfigyeléseihez. 10x-es nagyításra képes, így alkalmas a nagyon távoli objektumok részletes tanulmányozására. Végezhet megfigyeléseket napsütésben és felhős napokon egyaránt, hiszen a kép fényereje nem csökken gyenge fényviszonyok között sem. Ez az egyszemes távcső tökéletes természeti tájak, városi épületek, állatok és madarak tanulmányozásához. Ha az egyszemes távcsövet háromlábú állványhoz rögzíti, akkor azzal megkönnyíti a hosszú megfigyelések elvégzését, ráadásul az elkészített kép is stabilabb lesz.
Az optikai elemek üvegből készült elemekből és többrétegű bevonatból állnak össze. Ez az egyszemes távcső rendkívüli élességet és kontrasztot kínál; a színek természetes visszaadása pedig a szemnek is kellemes élményt nyújt. A nagy szemtávolságnak köszönhetően normál szemüvegben vagy napszemüvegben is végezhet megfigyelést. A látómező nem csökken, így a teljes kép megfigyelhető. A minimum közelfókusz távolsága mindössze 2 méter, ami lehetővé teszi az egyszemes távcső beltéri használatát.
Az egyszemes távcső vízálló. A víz nem jut be a belsejébe, és ellenáll a rossz időjárási körülményeknek, illetve a hirtelen hőmérséklet-változásoknak. A ház nitrogénnel töltött, amely megakadályozza az optikai elemek bepárásodását.
Jellemzők:
- Az optikai elemek BaK-4 típusú üvegből készültek
- Többrétegű bevonat
- Kompakt és könnyű váz
- Háromlábú állványhoz adaptálható
- IPx7 vízálló
A készlet tartalma:
- Egyszemes távcső
- Táska
- Szemlencse és objektívlencse-védősapkák
- Törlőkendő
- Pánt
- Használati útmutató és élettartam garancia
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555001845 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 20x8x7 cm |
| Szállítási súly | 0.59 kg |
| Nagyítás foka, x | 10 |
| Objektívlencse átmérője (rekesznyílás), mm | 50 |
| Optikai elemek anyaga | BaK-4 |
| Lencse bevonata | teljesen és több rétegben bevonatolt |
| Kilépő pupilla átmérője, mm | 4.9 |
| Szemtávolság, mm | 17 |
| Látómező, ° | 5.9 |
| Látómező, m/1000 m | 103 |
| Közelfókusz, m | 2 |
| Szemkagyló | gumi |
| Váz | gumírozott, műanyag |
| Váz töltőanyaga | nitrogén |
| Háromlábú állványra történő felszerelés | yes |
| Vízálló | yes |
| Nedvességállóság | yes |
| A nedvesség/víz elleni védelem mértéke | IPx7 vízálló (max. 1 m mélységű vízbemerülés elleni védelem) |
| Zárt váz | yes |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | -15 — 40 |
| Tok/doboz/táska a készletben | tok |
| Kiegészítő | gumírozott váz, háromlábú állványra is felszerelhető |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S006_746-04780/M Bowden, hajtás MTD 46SPO rövid utángyártott 746-04780/M
S006_O-33-005 Indítómotor javitókészlet Briggs Power Built stiftes utángyártott O-33-005
S006_799871 Karburátor komplett Briggs Quantum , 625, 650, 675, 700 (790845) 799871
S004_K24X195C1383 CST C1383 MTB All Purpose külső gumiabroncs K24X195C1383