A Levenhuk Zeno 400 LED-es nagyító egy modern és praktikus, kétlencsés nagyító– a főlencse 2-szeresen képes felnagyítani az objektumokat, a kisebbbetétlencse pedig 4-szeresen. Nagyon kényelmesen használható, ha különbözőbetűtípusú szövegeket szeretne elolvasni.
A Levenhuk Zeno 400 LED-es nagyító egy modern és praktikus, kétlencsés nagyító – a főlencse 2-szeresen képes felnagyítani az objektumokat, a kisebb betétlencse pedig 4-szeresen. Nagyon kényelmesen használható, ha különböző betűtípusú szövegeket szeretne elolvasni.
A modell igencsak stílusos külsőt kapott: keret nélküli lencse, amely közvetlenül rögzül az ezüst fogantyúra. A gumírozott gombot speciális festékréteggel láttuk el, így nem tud kicsúszni a kezéből.
A főlencse 88 mm-es átmérővel rendelkezik, amely révén egyszerre nagy mennyiségű szöveg fogható be.
A beépített LED-világítás egységesen világítja meg a teljes felületet.
Az izzók két szabványos AA elemmel működnek (a készlet tartozéka). Az alacsony energiafogyasztásnak köszönhetően az elemek hosszú ideig a szolgálatára lesznek.
A nagyítóhoz továbbá egy kényelmesen használható tárolótok is tartozik, amely védi az eszközt a portól és a kisebb karcolódásoktól.
A készlet a következőket tartalmazza:
- Levenhuk Zeno nagyító
- 2 db AAA elem
- Műanyag tok
- Törlőkendő
- Használati útmutató és élettartam garancia
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555005447 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 10x4x24 cm |
| Szállítási súly | 0.26 kg |
| Lencse típusa | bifokális |
| Optikai elemek anyaga | optikai polimerüveg |
| Lencseátmérő (méretek), mm | 88 |
| Kiegészítő lencse átmérője, x | 21 |
| Átmérő tartomány | 50 mm—90 mm |
| Nagyítás foka, x | 2 — 4 |
| Nagyítás foka, x | 2 |
| Kiegészítő lencse nagyítása, x | 4 |
| Fogantyú anyaga | alumíniumötvözet |
| Világítással | yes |
| Megvilágítás | LED |
| Tápellátás | 2 db AA elem, 1,5 V (a készlet tartalmazza) |
| Használat | olvasás/megtekintés |
| Kialakítás | fogantyúval |
| Kiegészítő | 2 LED |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S004_VLG-901-1/BLK BIKEFUN bicikli kormány markolat 100 mm Kid16 fekete VLG-901-1/BLK
S004_NA3DNA3HB23-AM PROLOGO Nyereg PR NAGO R4 3D PAS NACK 137 HARD fekete (6551) 6551 NA3DNA3HB23-AM