A Levenhuk Zeno Cash ZC7 zsebmikroszkóp egy beépített világítással rendelkező nagyító eszköz. A világításnak köszönhetően papírpénz eredetiségének ellenőrzésére is használható. Ez a mikroszkóp egy kompakt és könnyű eszköz; könnyedén magával viheti üzleti partnerekkel való találkozóra vagy hosszú, külföldi utazásokra. Hasznos eszköz a piacon vagy bevásárlóközpontban: ellenőrizheti vele a bankjegyeket.
A termékcsaládba fix vagy finoman változtatható nagyítással rendelkező modellek tartoznak, amelyek egy vagy többféle lámpával vannak ellátva, és elemmel vagy beépített akkumulátorral működnek. Egyes mikroszkópok csíptetőkkel vannak ellátva, hogy okostelefonhoz lehessen őket csatlakoztatni.
A Levenhuk Zeno Cash mikroszkóp egy kompakt és könnyű optikai eszköz, amely praktikus a hétköznapokban vagy a munka során.
Jellemzők:
- Kicsi és könnyű mikroszkóp UV-fénnyel
- Akár 50x-es nagyítás
- Kiegészítő LED-lámpa
- Beépített akkumulátorral
- Csíptető az okostelefonhoz való csatlakoztatáshoz
A készlet tartalma:
- Zsebmikroszkóp csíptetővel mobileszközhöz való csatlakoztatás érdekében
- Tok
- MiniUSB kábel
- Használati útmutató és élettartam garancia
- Itt megtalálhatja a mikroszkópokkal kapcsolatban gyakran felmerülő kérdéseket és a rájuk adott válaszokat.
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555005188 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 12x7x4 cm |
| Szállítási súly | 0.07 kg |
| Típus | fény/optikai, hordozható |
| Mikroszkóp fejrész típusa | monokuláris |
| Optikai elemek anyaga | optikai polimerüveg |
| Fej dőlésszöge | nem ferde |
| Nagyítás foka, x | 50 |
| Nagyítási tartomány | akár 200-szoros |
| Fókusz | durva |
| Váz | műanyag |
| Megvilágítás | LED, UV |
| Fényerősség-szabályozás | yes |
| Tápellátás | beépített Li-ion akkumulátor 3,7 V/300 mAh |
| Áramellátás: elemekkel/beépített akkumulátorral | igen |
| Fényforrás típusa | klasszikus LED – 1 db, UV LED – 1 db |
| Kiegészítő | akkumulátorról működtetve az üzemidő: 8—10 óra, töltési idő: 3 óra |
| Felhasználói szint | gyerekeknek, kezdők |
| Az összeszerelés és a telepítés nehézségi szintje | rendkívül egyszerű |
| Használat | alkalmazott kutatás, gyermekek (3—7 éves) |
| Fényforrás elhelyezkedése | felső |
| Vizsgálati módszer | világos látótér |
| Tok/doboz/táska a készletben | tok |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S006_100053404 Dugattyú gyűrű garnitúra Zongshen XP380 84mm 1.2x1.2x2.0mm 100053404
S006_76725-U500610-H300 Kapatag középső RATO RG6.5-130Q-Z-II 76725-U500610-H300
S006_394018S Levegőszűrő betét Briggs Vanguard V-Twin 305777-0112-G1 394018S
S006_SEKF0048 Ékszíjtárcsa hajtó Szentkirály KF-04 ferodolos kicsi aluházas felezőhöz SEKF0048
S003_109623 PULSAR AWZ579 Tápfeszültség elosztó CCTV kamerarendszerekhez
S006_12-413414103001-2 Levegőszűrő betét Stihl 533RS, FS400 utángyártott 12-413414103001-2
S006_12-02-67 Levegőszűrő betét Husqvarna 340, 345, 350, 351 utángyártott 12-02-67
S004_BRTOK300F BRYTON tok bryton rider 310/330 fekete szilikon BRTOK300F
S052_GP0293 PERMETEZŐ ALKATRÉSZ MŰANYAG SZÁR FÚVÓKÁVAL 5-8 L-HEZ GP0293 - GP0293
S006_RP10-051 Levegőszűrő betét Wacker BS-52Y, BS65Y, 80x58x82mm, 14819 utángyártott RP10-051
S006_O-30-301 Levegőszűrő betét Aspera ECV tipusok 73x21x44mm, kerek utángyártott O-30-301
S006_12-34-02.903-WO Szimering Kínai G-4500 15x35x5, 15x28x5 utángyártott 12-34-02.903-WO