A Levenhuk Zeno Cash ZC8 zsebmikroszkóp egy beépített világítással rendelkező nagyító eszköz. A világításnak köszönhetően papírpénz eredetiségének ellenőrzésére is használható. Ez a mikroszkóp egy kompakt és könnyű eszköz; könnyedén magával viheti üzleti partnerekkel való találkozóra vagy hosszú, külföldi utazásokra. Hasznos eszköz a piacon vagy bevásárlóközpontban: ellenőrizheti vele a bankjegyeket.
A termékcsaládba fix vagy finoman változtatható nagyítással rendelkező modellek tartoznak, amelyek egy vagy többféle lámpával vannak ellátva, és elemmel vagy beépített akkumulátorral működnek. Egyes mikroszkópok csíptetőkkel vannak ellátva, hogy okostelefonhoz lehessen őket csatlakoztatni.
A Levenhuk Zeno Cash mikroszkóp egy kompakt és könnyű optikai eszköz, amely praktikus a hétköznapokban vagy a munka során.
Jellemzők:
- Zsebmikroszkóp UV-fénnyel
- Akár 60x-os nagyítás
- LED-fény a vizuális megfigyelésekhez
- Beépített Li-ion akkumulátor
- Csíptető az okostelefonhoz való csatlakoztatáshoz
A készlet tartalma:
- Zsebmikroszkóp csíptetővel mobileszközhöz való csatlakoztatás érdekében
- Tok
- MiniUSB kábel
- Használati útmutató és élettartam garancia
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555005195 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 12x7x4 cm |
| Szállítási súly | 0.08 kg |
| Típus | fény/optikai, hordozható |
| Mikroszkóp fejrész típusa | monokuláris |
| Optikai elemek anyaga | optikai polimerüveg |
| Fej dőlésszöge | nem ferde |
| Nagyítás foka, x | 60 |
| Nagyítási tartomány | akár 200-szoros |
| Fókusz | durva |
| Váz | műanyag |
| Megvilágítás | LED, UV |
| Fényerősség-szabályozás | yes |
| Tápellátás | beépített Li-ion akkumulátor 3,7 V/300 mAh |
| Áramellátás: elemekkel/beépített akkumulátorral | igen |
| Kiegészítő | akkumulátorról működtetve az üzemidő: 8—10 óra, töltési idő: 3 óra |
| Felhasználói szint | gyerekeknek, kezdők |
| Az összeszerelés és a telepítés nehézségi szintje | rendkívül egyszerű |
| Használat | alkalmazott kutatás, gyermekek (3—7 éves) |
| Fényforrás elhelyezkedése | felső |
| Vizsgálati módszer | világos látótér |
| Tok/doboz/táska a készletben | tok |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S006_G30H4115/2CS Dugattyú gyűrű Caber CABER 41x1.5mm belsőstiftes, 2db/csomag utángyártott G30H4115/2CS
S006_US-178-111 Indítómotor fogaskerék Briggs műanyag z=16 utángyártott US-178-111
S006_12-345283 Dugattyú komplett Husqvarna 345, 2045 42mm utángyártott 12-345283
S006_G15H4412/2CS Dugattyú gyűrű Univerzális 44x1.2mm oldalstiftes, 2db/csomag utángyártott G15H4412/2CS