A Levenhuk Zeno Desk D1 nagyító egy kényelmes optikai eszköz olvasáshoz, kézimunkához, levélíráshoz, fényképalbumok létrehozásához, valamint ékszerek javításához és készítéséhez. Ez a modell nagy segítségére lehet azoknak is, akik kis tárgyakkal dolgoznak hosszú időn keresztül. A lencsét bármilyen szögbe állíthatod a rugalmas nyaknak köszönhetően, a nagyító pedig a speciális csavaros szorító segítségével a legtöbb munkaterületre rögzíthető. A 90mm-es lencse 3-szoros nagyítást biztosít. A ház, a keret és a nyak ellenálló fémből készült.
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555005706 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 17x18x10 cm |
| Szállítási súly | 0.62 kg |
| Optikai elemek anyaga | optikai üveg |
| Lencseátmérő (méretek), mm | 90 |
| Átmérő tartomány | 90 mm és afelett |
| Nagyítás foka, x | 3 |
| Nagyítás foka, x | 3 |
| Váz | fém |
| Fogantyú anyaga | fém |
| Használat | olvasás/megtekintés, varrás/textil, órajavítás/ékszerész |
| Kialakítás | asztalra/háromlábú állványra helyezhető |
| Kiegészítő | csíptetőtartó, rugalmas háromlábú állvány |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S006_70505/12CS Reszelő Oregon 5.2mm 13/64" 12db/doboz 70505/12CS
S003_109432 VDS KIT LINEAR 11-400 Kétszárnyú kapunyitó szett
S034_2783-20 GARDENA 2783-20 Sarok elem25 mm x 3/4" külső menettel
S100_639084 G21 350 kg raktárkocsi 639084
S018_MC 3800 BEURER MC3800 SHIATSU Masszázs szék
S004_B107N-BLK/BF BIKEFUN Pedál Deck platform műanyag fekete
S101_78382 Discovery Crafts DHR 10 fejre rögzíthető, tölthető nagyító 78382
S052_IS9413 ISKRA ERO CSAVARHÚZÓ KÉSZLET HTS-18 - IS9413
S005_B61504000 Basi VHS 615W 40 időjárásálló lakat B61504000