A Levenhuk Zeno Desk D13 nagyítót a figyelemre méltó ergonomikus kialakítása teszi különlegessé. A kihajtható nyaknak köszönhetően három egyszerű lépésben kézi nagyítóvá alakítható, így ez a kompakt nagyító univerzálisan használható otthon vagy a szabadban. Ez a modell ajánlott kézműves munkával foglalkozóknak, modellezőknek, ékszerkészítőknek vagy órásmestereknek és javítással foglalkozóknak. Látássérült személyeknek a Levenhuk Zeno Desk D13 nagyító nagy segítség lehet az apró betűs szövegek elolvasásában vagy egy fénykép apróbb részleteinek felfedezésében.
A beépített világításnak köszönhetően rossz fényviszonyok között is dolgozhatsz kisméretű tárgyakkal. A világítás12 LED-ből áll, amelyek a keretbe vannak beépítve. A fényes és egyenletes megvilágítás tökéletes precíziós munkákhoz, főleg forrasztáshoz vagy méretarányos modellek készítéséhez. A világítás A/C adapterrel működik (megtalálható a készletben). Két AA elemmel (külön megvásárolható) működtetve szabadon használható bárhol.
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555005768 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 20x30x3 cm |
| Szállítási súly | 0.44 kg |
| Lencse típusa | bifokális |
| Optikai elemek anyaga | optikai polimerüveg |
| Lencseátmérő (méretek), mm | 138 |
| Kiegészítő lencse átmérője, x | 25 |
| Átmérő tartomány | 90 mm és afelett |
| Nagyítás foka, x | 1.8 — 5 |
| Nagyítás foka, x | 1.8 |
| Kiegészítő lencse nagyítása, x | 5 |
| Váz | műanyag |
| Fogantyú anyaga | műanyag |
| Világítással | yes |
| Megvilágítás | LED |
| Tápellátás | 2 darab AA elem (a készlet nem tartalmazza); 220—240 V váltakozóáramú adapter, 50/60 Hz, 0,1 A |
| Használat | olvasás/megtekintés, varrás/textil, órajavítás/ékszerész |
| Kialakítás | asztalra/háromlábú állványra helyezhető, összecsukható |
| Kiegészítő | 12 LED |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S003_109432 VDS KIT LINEAR 11-400 Kétszárnyú kapunyitó szett
S034_2783-20 GARDENA 2783-20 Sarok elem25 mm x 3/4" külső menettel
S100_639084 G21 350 kg raktárkocsi 639084
S018_MC 3800 BEURER MC3800 SHIATSU Masszázs szék
S004_B107N-BLK/BF BIKEFUN Pedál Deck platform műanyag fekete
S101_78382 Discovery Crafts DHR 10 fejre rögzíthető, tölthető nagyító 78382
S052_IS9413 ISKRA ERO CSAVARHÚZÓ KÉSZLET HTS-18 - IS9413
S005_B61504000 Basi VHS 615W 40 időjárásálló lakat B61504000
S034_1340-29 GARDENA MD végcsepegtető 2l 25 db 1340-29