A Levenhuk Zeno Desk D19 asztallapi nagyító érdekes kialakítást tudhat magának: szinte bármilyen felülethez csatlakoztatható. Ráteheti asztalra vagy hozzáerősítheti egy polchoz vagy szekrényajtóhoz egy bilinccsel. Ez a nagyító kiváló segéd otthoni műhelyben, konyhában vagy kreatív szobában, irodában, illetve szolgáltató központban
A nagyító lehetővé teszi a nagy területtel való munkavégzést és kétféle nagyítást biztosít. Közvetlenül a lencsék mellett van világítás, ami 8 világos LED-fényből áll. A világítás fényereje állítható. A világítást egy váltóáramú tápforrás biztosítja.
A lencse egy rugalmas állványhoz van csatlakoztatva; dőlésszöge könnyen állítható. Annak érdekében, hogy megvédje a lencsét a portól és a szennyeződéstől, fedje le egy csuklópántos porvédővel.
Jellemzők:
- Két nagyítás: 2x és 6x
- Nagy lencse átmérője
- LED világítás fényerő-szabályozási funkcióval
- Gépi
- Bilincs
- Csuklópántos porvédő
A készlet tartalma:
- Nagyító
- Törlőkendő
- Tápkábel
- Használati útmutató és élettartamra szóló szavatosság
Figyelem:
Kérjük, a megfelelő feszültséggel kapcsolatban nézze meg a műszaki paraméterek táblázatát, és soha ne próbálja meg a 110 V-os eszközt 220 V-os aljzathoz csatlakoztatni (és fordítva) átalakító használata nélkül. Ne feledje, hogy az Egyesült Államokban és Kanadában a hálózati feszültség 110 V, míg a legtöbb európai országban 220–240 V.
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555005805 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 25x19x13 cm |
| Szállítási súly | 1.11 kg |
| Lencse típusa | bifokális |
| Optikai elemek anyaga | optikai polimerüveg |
| Lencseátmérő (méretek), mm | 120 |
| Kiegészítő lencse átmérője, x | 25 |
| Átmérő tartomány | 90 mm és afelett |
| Nagyítás foka, x | 2 — 6 |
| Nagyítás foka, x | 2 |
| Kiegészítő lencse nagyítása, x | 6 |
| Váz | műanyag |
| Fogantyú anyaga | műanyag |
| Világítással | yes |
| Megvilágítás | LED |
| Tápellátás | 100—240 V, 50/60 Hz |
| Használat | varrás/textil, órajavítás/ékszerész |
| Kialakítás | asztalra/háromlábú állványra helyezhető |
| Kiegészítő | 8 db SMD LED, fényerősség-szabályozás |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 300 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 342 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 700 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S018_MC 3800 BEURER MC3800 SHIATSU Masszázs szék
S004_B107N-BLK/BF BIKEFUN Pedál Deck platform műanyag fekete
S101_78382 Discovery Crafts DHR 10 fejre rögzíthető, tölthető nagyító 78382
S052_IS9413 ISKRA ERO CSAVARHÚZÓ KÉSZLET HTS-18 - IS9413
S005_B61504000 Basi VHS 615W 40 időjárásálló lakat B61504000
S034_1340-29 GARDENA MD végcsepegtető 2l 25 db 1340-29
S101_74100 Levenhuk Zeno Read ZR16 nagyító 74100
S003_123000 Krimpelő 8-as, átmenő csatlakozókhoz 10181 123000