A Levenhuk Zeno Desk D9 bifokális nagyítót olvasáshoz, kis tárgyak közeli megvizsgálásához, modellezéshez, szerkezetek vagy ékszerek javításához használhatod. Ez egy praktikus eszköz otthoni vagy munkában történő felhasználásra. A nagyító beépített világítással, rugalmas nyakkal és egy speciális szorítóval van ellátva.
A lencse nagyítása 2x és 5x. A két fénykibocsátó dióda a lencse alapjába van beépítve, és egyenletes megvilágítást biztosít a munkaterületen. A rugalmas nyak segítségével a lencse a legkényelmesebb helyzetbe állítható. A szorító segítségével a nagyító a legtöbb munkafelületre felszerelhető: asztalra, polcra vagy szekrényajtóra.
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555005744 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 20x20x9 cm |
| Szállítási súly | 0.64 kg |
| Lencse típusa | bifokális |
| Optikai elemek anyaga | optikai polimerüveg |
| Lencseátmérő (méretek), mm | 130 |
| Kiegészítő lencse átmérője, x | 22 |
| Átmérő tartomány | 90 mm és afelett |
| Nagyítás foka, x | 2 — 5 |
| Nagyítás foka, x | 2 |
| Kiegészítő lencse nagyítása, x | 5 |
| Váz | műanyag |
| Fogantyú anyaga | fém |
| Világítással | yes |
| Megvilágítás | LED |
| Tápellátás | 3 db AAA elem (a készlet nem tartalmazza) |
| Használat | olvasás/megtekintés, varrás/textil, órajavítás/ékszerész |
| Kialakítás | asztalra/háromlábú állványra helyezhető |
| Kiegészítő | 2 LED, csíptetőtartó, rugalmas háromlábú állvány |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S006_70505/12CS Reszelő Oregon 5.2mm 13/64" 12db/doboz 70505/12CS
S003_109432 VDS KIT LINEAR 11-400 Kétszárnyú kapunyitó szett
S034_2783-20 GARDENA 2783-20 Sarok elem25 mm x 3/4" külső menettel
S100_639084 G21 350 kg raktárkocsi 639084
S018_MC 3800 BEURER MC3800 SHIATSU Masszázs szék
S004_B107N-BLK/BF BIKEFUN Pedál Deck platform műanyag fekete
S101_78382 Discovery Crafts DHR 10 fejre rögzíthető, tölthető nagyító 78382
S052_IS9413 ISKRA ERO CSAVARHÚZÓ KÉSZLET HTS-18 - IS9413