A Levenhuk Zeno Gem ZM11 ékszerész nagyító 10-szeres nagyítást biztosít, ezért kitűnő az apró objektumok és a különböző felületeken található részletek vizsgálatához. A nagyító segít, hogy felfedezze a drágakő eredendő hibáját, észrevegye az alig látható vonalat a festményen, illetve megtalálja az óraszerkezetben a kárt vagy az elektromos áramkörben az elromlott elemet. A Levenhuk Zeno Gem nagyító mind otthoni, mind munkahelyi környezetbe kitűnő választás.
Az üveglencséjének köszönhetően a nagyító tiszta és éles, torzításmentes képet biztosít. A fémváz megvédi az optikát a véletlen fizikai behatásoktól, az összecsukható kialakítás pedig lehetővé teszi, hogy bárhová magával vigye a nagyítót.
Jellemzők:
Optikai üvegből készült lencseNagyítás: 10xÖsszecsukható fémváz
A készlet tartalma:
- Nagyító
- Műanyag tok
- Használati útmutató és élettartamra szóló szavatosság
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555005690 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 5x1x3 cm |
| Szállítási súly | 0.06 kg |
| Optikai elemek anyaga | optikai üveg |
| Lencseátmérő (méretek), mm | 21 |
| Átmérő tartomány | legfeljebb 50 mm |
| Nagyítás foka, x | 10 |
| Nagyítás foka, x | 10 |
| Váz | fém |
| Használat | órajavítás/ékszerész |
| Kialakítás | összecsukható |
| Tok/doboz/táska a készletben | doboz |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S101_74100 Levenhuk Zeno Read ZR16 nagyító 74100
S003_123000 Krimpelő 8-as, átmenő csatlakozókhoz 10181 123000