A Levenhuk Zeno Handy ZH11 nagyító egy klasszikus kézi nagyító kis tárgyak tanulmányozásához. Megfelelő vázlatok és kisbetűs szövegek olvasásához, bútor vagy szövet hibáinak vizsgálatához és apró tárgyakkal való munkához. Tökéletes segítség fényképek vagy illusztrációk albumban való nézegetésekor, illetve ékszerek részleteinek és térképek tanulmányozásakor. A nagy lencseátmérő lehetővé teszi egyszerre széles terület belátását.
Ez a nagyító optikai műanyagból készült. Éles képet ad elmosódás vagy torzítás nélkül. A nagyító műanyag kerettel van ellátva. A nagyító könnyű, megbízható és kényelmesen kézben tartható. Nem fárad el akkor sem, ha a nagyítót órákig tartja a kezében.
Jellemzők:
- Vizsgáló nagyító két lencsével
- 2x és 4x nagyítás
- Könnyű műanyag váz
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555005935 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 20x10x2 cm |
| Szállítási súly | 0.12 kg |
| Lencse típusa | bifokális |
| Optikai elemek anyaga | optikai polimerüveg |
| Lencseátmérő (méretek), mm | 100 |
| Kiegészítő lencse átmérője, x | 20 |
| Átmérő tartomány | 90 mm és afelett |
| Nagyítás foka, x | 2 — 4 |
| Nagyítás foka, x | 2 |
| Kiegészítő lencse nagyítása, x | 4 |
| Váz | műanyag |
| Fogantyú anyaga | műanyag |
| Használat | olvasás/megtekintés |
| Kialakítás | fogantyúval |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S052_8023743028584 MONTOLIT CSEMPEVÁGÓ MASTERPIUMA 75X75 - POWER 5 - 8023743028584
S034_18083-20 GARDENA 18083-20 Comfort HighFLEX tömlő 3/4" 25 m
S003_121466 MDI261 érintésnélküli testhőmérséklet mérő 121466
S052_YT-00760 YATO Csillag-villás kulcs 34 mm CrV - YT-00760
S004_31-310-318 RITCHEY Trail zero Kormányszár 80x31,8mm BB fekete 31-310-318
S004_19620 SIGMA Lámpa Sigma szett Buster 400 Blaze RL 19620
S101_84544 Ermenrich Reel WM30 digitális földmérő kerék 84544
S003_113467 S. AM KeyTag No.8 13.56 MHz kék 113467
S032_8960353 PEPO Alágyújtós folyékony 1l 8960353
S032_3286587 JKH zárbetét 50/45mm 3 kulcs nikkel 3286587