A Levenhuk Zeno Handy ZH13 nagyító egy klasszikus kézi nagyító kis tárgyak tanulmányozásához. Megfelelő vázlatok és kisbetűs szövegek olvasásához, bútor vagy szövet hibáinak vizsgálatához és apró tárgyakkal való munkához. Tökéletes segítség fényképek vagy illusztrációk albumban való nézegetésekor, illetve ékszerek részleteinek és térképek tanulmányozásakor. A nagy lencseátmérő lehetővé teszi egyszerre széles terület belátását.
Ez a nagyító optikai polimerüvegből készült. Éles képet ad elmosódás vagy torzítás nélkül. A nagyító műanyag kerettel rendelkezik. A nagyító könnyű, megbízható és kényelmesen kézben tartható. Nem fárad el akkor sem, ha a nagyítót órákig tartja a kezében.
Jellemzők:
- Két lencse 2x és 4x nagyítással
- Fő lencse átmérője: 110 mm
- Ergonomikus kialakítás, könnyű
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555005942 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 28x12x2 cm |
| Szállítási súly | 0.14 kg |
| Lencse típusa | bifokális |
| Optikai elemek anyaga | optikai polimerüveg |
| Lencseátmérő (méretek), mm | 110 |
| Kiegészítő lencse átmérője, x | 25 |
| Átmérő tartomány | 90 mm és afelett |
| Nagyítás foka, x | 2 — 4 |
| Nagyítás foka, x | 2 |
| Kiegészítő lencse nagyítása, x | 4 |
| Váz | műanyag |
| Fogantyú anyaga | műanyag |
| Használat | olvasás/megtekintés |
| Kialakítás | fogantyúval |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S101_84544 Ermenrich Reel WM30 digitális földmérő kerék 84544
S003_113467 S. AM KeyTag No.8 13.56 MHz kék 113467
S032_8960353 PEPO Alágyújtós folyékony 1l 8960353
S032_3286587 JKH zárbetét 50/45mm 3 kulcs nikkel 3286587