A Levenhuk Zeno Handy ZH15 nagyító egy klasszikus kézi nagyító kis tárgyak tanulmányozásához. Megfelelő vázlatok és kisbetűs szövegek olvasásához, bútor vagy szövet hibáinak vizsgálatához és apró tárgyakkal való munkához. Tökéletes segítség fényképek vagy illusztrációk albumban való nézegetésekor, illetve ékszerek részleteinek és térképek tanulmányozásakor. A nagy lencseátmérő lehetővé teszi egyszerre széles terület belátását.
A lencse optikai üvegből készült, ami idővel nem homályosodik el; a keret pedig fémből készült. Éles képet ad elmosódás vagy torzítás nélkül. A nagyító könnyű, megbízható és kényelmesen kézben tartható. Nem fárad el akkor sem, ha a nagyítót órákig tartja a kezében.
Jellemzők:
- Vizsgáló nagyító üveg optikával
- Tartós fém keret és ergonomikus nyél
- Nagyítás: 6x
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555005959 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 9x4x1 cm |
| Szállítási súly | 0.04 kg |
| Optikai elemek anyaga | optikai üveg |
| Lencseátmérő (méretek), mm | 38 |
| Átmérő tartomány | legfeljebb 50 mm |
| Nagyítás foka, x | 6 |
| Nagyítás foka, x | 6 |
| Váz | fém |
| Fogantyú anyaga | fém |
| Használat | olvasás/megtekintés |
| Kialakítás | fogantyúval |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S004_40030817020 RITCHEY Nyereg RI Comp CABRILLO fekete 40030817020
S040_11.0.5672.01 Lepedő ágyvédő gumipántos 90x200cm
S032_3286371 JKH zárbetét 30/30mm 6 kulcs nikkel 3286371
S003_101865 Golmar EL500/R5 Mikroprocesszoros nyomógombterminál fogadó modul
S052_YT-21840 YATO Csőhajlító kézi (6,8,10 mm) - YT-21840
S003_109449 VDS SMR 24 C2 2 csatornás ugró- és fixkódos vevő SMR24C2
S035_72123 B-4334/B Járóbot Anatómiai Fogantyúval bal kezes B4334B