Minőségi optikai elemek és megbízható, fémből készült váz. Ez a nagyító nagyszerű segítőtársa lehet csökkent látóképességű személyeknek is. Segít a kisbetűs szövegek olvasásában, illetve fényképek, vázlatok és térképek apró részleteinek tanulmányozásában. A nagyító éles és tiszta képet nyújt az egész látómezőn. Minden háztartásban hasznos eszköz.
Ez a masszív nagyító ellenáll az ütéseknek. Fém nyele kényelmes és megbízható fogást biztosít.
Jellemzők:
- Vizsgáló nagyító nyéllel
- Fém keret
- Nagyítás: 5x, átmérő: 65 mm
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555005980 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 17x7x1 cm |
| Szállítási súly | 0.07 kg |
| Optikai elemek anyaga | optikai polimerüveg |
| Lencseátmérő (méretek), mm | 65 |
| Átmérő tartomány | 50 mm—90 mm |
| Nagyítás foka, x | 5 |
| Nagyítás foka, x | 5 |
| Váz | fém |
| Fogantyú anyaga | fém |
| Használat | olvasás/megtekintés |
| Kialakítás | fogantyúval |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S032_8960353 PEPO Alágyújtós folyékony 1l 8960353
S032_3286587 JKH zárbetét 50/45mm 3 kulcs nikkel 3286587