Minőségi optikai elemek és megbízható, fémből készült váz. Ez a nagyító nagyszerű segítőtársa lehet csökkent látóképességű személyeknek is. Segít a kisbetűs szövegek olvasásában, illetve fényképek, vázlatok és térképek apró részleteinek tanulmányozásában. A nagyító éles és tiszta képet nyújt az egész látómezőn. Minden háztartásban hasznos eszköz.
Ez a masszív nagyító ellenáll az ütéseknek. Fém nyele kényelmes és megbízható fogást biztosít.
Jellemzők:
- Kézi vizsgáló nagyító bifokális lencsével
- Nagyítás: 2x és 4x
- Fém váz, ergonomikus nyél
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555006017 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 22x10x1 cm |
| Szállítási súly | 0.14 kg |
| Lencse típusa | bifokális |
| Optikai elemek anyaga | optikai polimerüveg |
| Lencseátmérő (méretek), mm | 100 |
| Kiegészítő lencse átmérője, x | 20 |
| Átmérő tartomány | 90 mm és afelett |
| Nagyítás foka, x | 2 — 4 |
| Nagyítás foka, x | 2 |
| Kiegészítő lencse nagyítása, x | 4 |
| Váz | fém |
| Fogantyú anyaga | fém |
| Használat | olvasás/megtekintés |
| Kialakítás | fogantyúval |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S004_19620 SIGMA Lámpa Sigma szett Buster 400 Blaze RL 19620
S101_84544 Ermenrich Reel WM30 digitális földmérő kerék 84544
S003_113467 S. AM KeyTag No.8 13.56 MHz kék 113467
S032_8960353 PEPO Alágyújtós folyékony 1l 8960353
S032_3286587 JKH zárbetét 50/45mm 3 kulcs nikkel 3286587