A Levenhuk Zeno Handy ZH31 nagyító fényforrással van ellátva: segít a rossz fényviszonyok közötti munkavégzésben. A lámpa kapcsolója a nyélen található, a helyzete pedig ujjal könnyen módosítható. Ez a nagyító tökéletes apró tárgyak tanulmányozásához vagy kisbetűk kiolvasásához.
A nagyító kerete és nyele is műanyagból készült. A lámpa elemmel működik (amely külön megvásárolható).
Jellemzők:
- Vizsgáló nagyító világítással
- Nagyítás: 4x
- Könnyű, műanyag váz
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555006024 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 17x8x3 cm |
| Szállítási súly | 0.1 kg |
| Optikai elemek anyaga | optikai polimerüveg |
| Lencseátmérő (méretek), mm | 65 |
| Átmérő tartomány | 50 mm—90 mm |
| Nagyítás foka, x | 4 |
| Nagyítás foka, x | 4 |
| Váz | műanyag |
| Fogantyú anyaga | műanyag |
| Világítással | yes |
| Megvilágítás | izzólámpa |
| Tápellátás | 2 db AA elem (a készlet nem tartalmazza) |
| Használat | olvasás/megtekintés |
| Kialakítás | fogantyúval |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S052_YT-00760 YATO Csillag-villás kulcs 34 mm CrV - YT-00760
S004_31-310-318 RITCHEY Trail zero Kormányszár 80x31,8mm BB fekete 31-310-318
S004_19620 SIGMA Lámpa Sigma szett Buster 400 Blaze RL 19620
S101_84544 Ermenrich Reel WM30 digitális földmérő kerék 84544
S003_113467 S. AM KeyTag No.8 13.56 MHz kék 113467
S032_8960353 PEPO Alágyújtós folyékony 1l 8960353
S032_3286587 JKH zárbetét 50/45mm 3 kulcs nikkel 3286587