A Levenhuk Zeno Lamp ZL13 nagyítója kényelmesen használható optikai eszköz olvasáshoz, barkácsoláshoz, biológiai mikroszkóp tárgylemez készítéséhez, ékszerekkel végzett munkához, modellépítéshez és más pontosságot, gondosságot igénylő munkához.
A nagyító lencsét hajlékony szár tartja a széles, erős talpazaton. A lencse anyaga optikai polimerüveg és nagyítása kétszeres. Mellette van az erős lámpa, amely gondoskodik a lencse alatti munkafelület egyenletes megvilágításáról. A lámpa kapcsolója a talpazaton van.
Használaton kívül a porvédő ráhajtható a lencsére: ez megvédi a nagyítót a portól és kosztól. A benne levő telep akár két órás folyamatos munkához is biztosítja a LED világítást. A nagyító talpazata nehéz, nehogy eldőljön.
Jellemzők:
- Nagyító hajlékony szárral
- Lencse csuklópántos porvédővel
- Fényerőszabályozós LED világítás (4 fényerő fokozat)
- Érzékelő vezérlőpult
- Nehéz talpazat
- Beépített telep
Vigyázat! Kérjük, a megfelelő feszültséggel kapcsolatban nézze meg a műszaki leírást, és soha ne próbálja meg a 110 V-os eszközt 220 V-os aljzathoz csatlakoztatni (és fordítva) átalakító használata nélkül. Ne feledje, hogy az Egyesült Államokban és Kanadában a hálózati feszültség 110 V, míg a legtöbb európai országban 220-240 V.
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555006277 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 27x20x15 cm |
| Szállítási súly | 1.3 kg |
| Optikai elemek anyaga | optikai polimerüveg |
| Lencseátmérő (méretek), mm | 125 |
| Átmérő tartomány | 90 mm és afelett |
| Nagyítás foka, x | 2 |
| Nagyítás foka, x | 2 |
| Váz | műanyag |
| Fogantyú anyaga | fém, műanyag |
| Világítással | yes |
| Megvilágítás | LED |
| Tápellátás | 12 V egyenáram váltakozóáramú adapteren keresztül (a készlet tartalmazza), beépített lítium-ion akkumulátor |
| Használat | olvasás/megtekintés, varrás/textil |
| Kialakítás | asztalra/háromlábú állványra helyezhető |
| Kiegészítő | akkumulátorról működtetve az üzemidő: 2 óra, fényerősség-szabályozás |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S005_BV50000030 Basi V50 30/60 Nikkel fogazott kulcsos zárbetét BV50000030
S004_DITRTN3HBC0-AM PROLOGO Nyereg PR DIMENSION-TRI 143 CPC TIROX HARD fekete 6892 6892 DITRTN3HBC0-AM
S003_110187 SOYAL AR-725EB-M fekete Komplett vezérlő és kártyaolvasó AR725EBM
S032_8922171 JKH 2 x 4 fokos alumínium kétágú háztartási létra 8922171
S003_102181 GG TWIST 230 Kétmotoros vezérlő szárnyas kapukhoz TWIST230
S005_B61223000 Basi VHS 612H 30 63 vízvédett hosszú kengyeles lakat B61223000
S004_DIEVTN5HB24-AM PROLOGO Nyereg PR DIMENSION EVA TIROX 156 HARD fekete DIEVTN5HB24-AM
S004_A6A307200389 MERIDA Kormány ME Team SL 1P ROAD 420 mm / 90 mm SPACER KIT+COMPUTER MOUNT KIT+MRBHB-01 A6A307200389
S100_6390462 G21 GA-SZ-4x4-4,6M többfunkciós alumínium létra alumínium 6390462
S035_71319 B-4210 Egykezes hajtású kerekesszék jobb oldali hajtással 50cm
S003_102297 BERASEC TX 2R 12T 2 csatornás ugrókódos Bestar/Berasec vevőpanelekhez TX2R12T