A Levenhuk Fresnel lencsés Zeno Lamp ZL9 nagyítója kényelmesen használható optikai eszköz. A szokásos lencséknél vékonyabb lencse éles, tiszta képet ad. A lencse törésálló, ezért használata olyan helyeken ajánlott, ahol előfordulhat, hogy felborul vagy leesik. A nagyító talpazata nehéz, hogy stabilabb legyen.
Jellemzők:
- Négyszögletes Fresnel lencse
- Nagyítás: 2,5x
- Nehéz talpazat
- LED világítás
- Pehelysúlyú műanyag kialakítás
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555006260 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 37x29x23 cm |
| Szállítási súly | 2 kg |
| Lencse típusa | Fresnel |
| Optikai elemek anyaga | optikai polimerüveg |
| Lencse, mm | 180x110 |
| Átmérő tartomány | 90 mm és afelett |
| Nagyítás foka, x | 2.5 |
| Nagyítás foka, x | 2.5 |
| Váz | műanyag |
| Fogantyú anyaga | műanyag |
| Világítással | yes |
| Megvilágítás | LED |
| Tápellátás | 12 V egyenáram váltakozóáramú adapteren keresztül (a készlet tartalmazza) |
| Használat | olvasás/megtekintés, varrás/textil |
| Kialakítás | asztalra/háromlábú állványra helyezhető |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 300 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 342 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 700 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S032_8922178 JKH 3 fokos acél háztartási létra 8922178
S003_109449 VDS SMR 24 C2 2 csatornás ugró- és fixkódos vevő SMR24C2
S035_72123 B-4334/B Járóbot Anatómiai Fogantyúval bal kezes B4334B