A Levenhuk Zeno Multi ML13 nagyító három kézi nagyítót tartalmaz egy készletben. A nagyítók nagyítása és átmérője különböző: mindig kiválaszthatja az adott feladathoz illőt. A kis nagyítás és nagy átmérő nagyszerűen használható olvasáshoz; az erős nagyítás és kis vizsgált terület az apró tárgyak vizsgálatánál jön jól.
A Levenhuk Zeno Multi ML13 ideális kisbetűs szövegek, festmények, fényképek, metszetek és térképek tanulmányozására. A készlet sokat segíthet ékszerbecsüsnek, mérnöknek és modellezőnek. Használja a Levenhuk Zeno Multi ML13 nagyítót otthon és munkában!
Jellemzők:
- Három nagyító tartozik a készlethez
- Klasszikus kézi kialakítás
- Jól megválasztott lencse nagyítás és átmérő
- Világítás: LED fényforrás (2 db)
A készlet tartalma:
- Kézi nagyító – 3 db
- Használati útmutató és élettartam garancia
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555005867 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 28x11x11 cm |
| Szállítási súly | 0.56 kg |
| Optikai elemek anyaga | optikai polimerüveg |
| Lencseátmérő (méretek), mm | 90/75/65 |
| Átmérő tartomány | 50 mm—90 mm |
| Nagyítás foka, x | 2 — 4 |
| Nagyítás foka, x | 2/3/4 |
| Váz | műanyag |
| Fogantyú anyaga | műanyag |
| Világítással | yes |
| Megvilágítás | LED |
| Tápellátás | 3 db AAA elem (mindegyik nagyítóhoz, nem a készlet része) |
| Használat | olvasás/megtekintés |
| Kialakítás | fogantyúval |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S052_18230-20 Gardena Liano™ textiltömlő toldóelem 13mm 1/2' - 18230-20
S052_RACC00090 Riwall RBS 36 T Vontatható szórógép 36 kg - RACC00090
S052_SD-X0608-H170C-A Riwall RMSA 6x8 fém kerti tároló 2,4 x 1,7 m nyeregtetővel - SD-X0608-H170C-A