A nagyító egyszerre több nélkülözhetetlen műszert foglal magában. Három kézi nagyító, három asztali állványon levő nagyító, praktikus eszköztartó és egy asztali lámpa. Az állvány nem foglal el sok helyet.
A nagyítónak stabil állványa van, és a rajta levő rugalmas tartóba lehet erősíteni a cserélhető tartozékokat (lencsék és tető a világításhoz). A Levenhuk Zeno Multi ML17 nagyítónak van egy harmadik kéz funkciójú tartója; a forrasztópáka tartót rá lehet csavarozni az állványra, hogy ne kelljen kézzel tartania a nagyítót és a műszereket és minden figyelmét a végzett feladatra tudja fordítani.
A hozzá tartozó három cserélhető lencse bármelyikét rá lehet szerelni a hajlékony tartóra vagy a kis ergonomikus nyélre. Választásától függően asztali vagy kézi nagyító lesz az eredmény. Az állványban a lencséket lámpatetőre cserélve praktikus asztali lámpát kaphat.
A többfunkciós nagyítónak van világítása. Az állványban hat darab, a nyélben kettő LED fényforrás van. Elemmel (a készletnek nem része) és hálózati adapterrel (a készlet része, csak az állvány világítása működik róla) működnek. Valamennyi tartozék a nagyító állvány külön rekeszében tárolható.
Vigyázat! Ne feledje, hogy az Egyesült Államokban és Kanadában a hálózati feszültség 110 V, míg a legtöbb európai országban 220-240 V. Kérjük, a megfelelő feszültséggel kapcsolatban nézze meg a műszaki leírást, és soha ne próbálja meg a 110 V-os eszközt 220 V-os aljzathoz csatlakoztatni (és fordítva) átalakító használata nélkül.
Jellemzők:
- Több eszköz egyszerre
- Három cserélhető lencse
- „Segédkezes” tartó és forrasztópáka tartó
- Lencse helye változtatható: lehet hajlékony tartóban vagy nyélben
- Beépített LED-világítás
- A tartón hat darab, a nyélben kettő LED fényforrás van
- Elemmel vagy hálózati adapterrel működik
A készlet tartalma:
- Nagyítóállvány hajlékony talpazattal, dörzspapíros horony, csat a lencsék felerősítéséhez, tartozéktároló rekesz
- Cserélhető lencse – 3 db
- „Segédkezes” tartó – 3 db
- Forrasztópáka tartó
- Nyél csattal a lencséknek
- Levehető tető a világításhoz
- Hálózati adapter
- Használati útmutató és élettartam garancia
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555005881 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 26x21x15 cm |
| Szállítási súly | 1.04 kg |
| Optikai elemek anyaga | optikai polimerüveg |
| Lencseátmérő (méretek), mm | 90/75/37 |
| Átmérő tartomány | 50 mm—90 mm |
| Nagyítás foka, x | 2 — 16 |
| Nagyítás foka, x | 2/5/16 |
| Váz | fém, műanyag |
| Fogantyú anyaga | gumírozott műanyag |
| Világítással | yes |
| Megvilágítás | LED |
| Tápellátás | világítás a háromlábú állványon: 4 db AAA elem (a készlet nem tartalmazza), világítás a nyelen: 3 db AAA elem (a készlet nem tartalmazza); váltakozóáramú adapter 110—240 V |
| Használat | olvasás/megtekintés, varrás/textil, órajavítás/ékszerész |
| Kialakítás | asztalra/háromlábú állványra helyezhető, fogantyúval |
| Eltávolítható lencsék | yes |
| Kiegészítő | forrasztópáka tartó, tartozéktartó rekesz, „segédkezes” tartók |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S032_3286371 JKH zárbetét 30/30mm 6 kulcs nikkel 3286371
S003_101865 Golmar EL500/R5 Mikroprocesszoros nyomógombterminál fogadó modul
S052_YT-21840 YATO Csőhajlító kézi (6,8,10 mm) - YT-21840
S003_109449 VDS SMR 24 C2 2 csatornás ugró- és fixkódos vevő SMR24C2
S035_72123 B-4334/B Járóbot Anatómiai Fogantyúval bal kezes B4334B