A Levenhuk Zeno Multi nagyítónak jó hasznát veheti olvasáskor, apró dolgok, bútorhibák és fénykép részletek vizsgálatakor.
A nagyítóba beépített LED-világítás egyenletesen megvilágítja a vizsgált területet. A sorozat sok modelljéhez cserélhető lencsék tartoznak, így aztán a különféle feladatokhoz nem kell majd más optikai eszközt vásárolnia. A Levenhuk Zeno Multi sorozat nagyítói egyszerre több nagyítót tartalmaznak! A nagyító használható óraszerkezet javításhoz, ékszerekkel és mikro áramkörökkel végzett munkához.
A Levenhuk Zeno Multi nagyító általános nagyító munkához és hobbihoz!
Jellemzők:
- Összecsukható kialakítás
- Három különböző nagyítású lencse
- Világítás: LED fényforrás (2 db) ultraibolya fényforrás (1 db)
- Elemes
A készlet tartalma:
- Többfunkciós nagyító
- Használati útmutató és élettartam garancia
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555005812 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 10x5x2 cm |
| Szállítási súly | 0.07 kg |
| Optikai elemek anyaga | optikai polimerüveg |
| Lencseátmérő (méretek), mm | 20/10/10 |
| Átmérő tartomány | legfeljebb 50 mm |
| Nagyítás foka, x | 30 — 55 |
| Nagyítás foka, x | 30/35/55 |
| Váz | műanyag |
| Világítással | yes |
| Megvilágítás | LED, UV |
| Tápellátás | 3 db LR44 típusú elem (a készlet nem tartalmazza) |
| Használat | órajavítás/ékszerész |
| Kialakítás | összecsukható |
| Kiegészítő | összetolható |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S042_Kapszula-levendula MedCare Levendula kapszula Intimzuhanyhoz 6 db-os
S035_73111 B-4323 Szobai WC B4323
S052_18230-20 Gardena Liano™ textiltömlő toldóelem 13mm 1/2' - 18230-20
S052_RACC00090 Riwall RBS 36 T Vontatható szórógép 36 kg - RACC00090
S052_SD-X0608-H170C-A Riwall RMSA 6x8 fém kerti tároló 2,4 x 1,7 m nyeregtetővel - SD-X0608-H170C-A