A szögletes lencsével rendelkező Levenhuk Zeno Read ZR10 nagyító ideális könyvek, magazinok, újságok olvasásához, illetve tervek és földrajzi térképek megtekintéséhez. Segítségével kényelmesen dolgozhat nagyméretű fotókon és metszeteken, valamint részletesen tanulmányozhatja azok adott részeit.
A nagyító minden optikai eleme optikai polimerüvegből készült. A nagyító a kézben tartva rendkívül könnyű. A lencse éles képet biztosít, elmosódások és torzítások nélkül. Dőlésszöge állítható. A lencse mellett egy LED-lámpa található. A fényerősség a vázon található kapcsolóval állítható. A lámpa működtetéséhez elem szükséges (nem része a csomagnak).
Jellemzők:
- Állítható dőlésszögű lencse
- Praktikus kézi kialakítás
- Kétféle nagyítás: 2x és 6x
- Elemmel működő LED-lámpa
- Kitűnő választás olvasáshoz
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555002064 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 23x10x3 cm |
| Szállítási súly | 0.18 kg |
| Lencse típusa | bifokális |
| Optikai elemek anyaga | optikai polimerüveg |
| Lencse, mm | 80х80 |
| Kiegészítő lencse átmérője, x | 20 |
| Átmérő tartomány | 50 mm—90 mm |
| Nagyítás foka, x | 2 — 6 |
| Nagyítás foka, x | 2 |
| Kiegészítő lencse nagyítása, x | 6 |
| Váz | műanyag |
| Fogantyú anyaga | műanyag |
| Világítással | yes |
| Megvilágítás | LED |
| Tápellátás | 2 db AA elem (a készlet nem tartalmazza) |
| Használat | olvasás/megtekintés |
| Kialakítás | fogantyúval |
| Kiegészítő | 180—120°-os tartományban állítható lencse-dőlésszög |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S032_8931047 JKH Gulyás bogrács zománcozott 25 l 8931047
S003_107451 Global Fire GFE MCPEA kézi jelzésadó védő üveggel 107451
S003_114003 DSC NEO PG8939 PowerG 4 gombos távirányító 114003
S003_113213 TAKEX PBH Infrasorompó fűtés készlet 113213
S004_JY-6250T BIKEFUN Lámpa BF hátsó Vega USB JY-6250T
S100_63909104 G21 200x400x200cm fóliasátor fehér 63909104
S003_116623 8 varifokális dome infrakamerás megfigyelőrendszer HIKVISION HDTVI 116623
S004_2352003559 MERIDA Láncvillavédő ME Big.Trail 1MM SILICONE 2352003559