A szögletes lencsével rendelkező Levenhuk Zeno Read ZR12 nagyító ideális könyvek, magazinok, újságok olvasásához, illetve tervek és földrajzi térképek megtekintéséhez. Segítségével kényelmesen dolgozhat nagyméretű fotókon és metszeteken, valamint részletesen tanulmányozhatja azok adott részeit.
A nagyító minden optikai eleme optikai polimerüvegből készült. A nagyító a kézben tartva rendkívül könnyű. A lencse éles képet biztosít, elmosódások és torzítások nélkül. Dőlésszöge állítható. A lencse mellett egy LED-lámpa található. A fényerősség a vázon található kapcsolóval állítható. A lámpa működtetéséhez elem szükséges (nem része a csomagnak).
Jellemzők:
- Tervek és térképek megtekintésére alkalmas nagyító
- Nagyítás: 4x
- Optikai polimerüvegből készült lencse
- Szabályozható fényerejű LED-lámpa
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555002071 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 21x9x2 cm |
| Szállítási súly | 0.09 kg |
| Lencse típusa | bifokális |
| Optikai elemek anyaga | optikai polimerüveg |
| Lencse, mm | 45х45 |
| Átmérő tartomány | legfeljebb 50 mm |
| Nagyítás foka, x | 4 |
| Nagyítás foka, x | 4 |
| Váz | műanyag |
| Fogantyú anyaga | műanyag |
| Világítással | yes |
| Megvilágítás | LED |
| Tápellátás | 2 db AAA elem (a készlet nem tartalmazza) |
| Használat | olvasás/megtekintés |
| Kialakítás | fogantyúval |
| Kiegészítő | fényerősség-szabályozás (2 állású) |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S003_123000 Krimpelő 8-as, átmenő csatlakozókhoz 10181 123000