A Levenhuk Zeno Refit ZF19 nagyító alkalmas óra vagy ékszer javítására, elektronikai alkatrészek javítására, forrasztási munkák elvégzésére vagy apró részletek megfestésére. A nagyítót amatőrök és szakemberek egyaránt használhatják. Kialakításának köszönhetően az asztali nagyító praktikus eszköz: lehetővé teszi, hogy szabadkézzel végezzen el precizitást igénylő munkálatokat.
Az optikai polimerüvegből készült lencsék tiszta, részletgazdag képet állítanak elő a nagyított objektumról. Tartós, fémből készült váz biztosítja a stabil állást és a hosszú élettartamot. A sorozat összes nagyítóját „segédkezes” tartóval láttuk el, amelynek segítségével bármilyen tárgyat biztonsággal rögzíthet.
Jellemzők:
- Bifokális lencsék függőleges, háromlábú állványon
- 2x-es és 6x-os nagyítás
- Két darab, rögzítőcsipesszel ellátott tartó, egy darab forrasztópálca-tartó
- Nehéz talpazat tartozéktartó tálcával
- Elemmel működő LED-lámpa
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555006178 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 17x12x10 cm |
| Szállítási súly | 0.67 kg |
| Lencse típusa | bifokális |
| Optikai elemek anyaga | optikai polimerüveg |
| Lencseátmérő (méretek), mm | 90 |
| Kiegészítő lencse átmérője, x | 21 |
| Átmérő tartomány | 90 mm és afelett |
| Nagyítás foka, x | 2 — 6 |
| Nagyítás foka, x | 2 |
| Kiegészítő lencse nagyítása, x | 6 |
| Váz | fém |
| Világítással | yes |
| Megvilágítás | LED |
| Tápellátás | 3 db LR1130 típusú elem (a készlet nem tartalmazza) |
| Használat | varrás/textil, órajavítás/ékszerész |
| Kialakítás | asztalra/háromlábú állványra helyezhető |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S006_70505/12CS Reszelő Oregon 5.2mm 13/64" 12db/doboz 70505/12CS
S003_109432 VDS KIT LINEAR 11-400 Kétszárnyú kapunyitó szett
S034_2783-20 GARDENA 2783-20 Sarok elem25 mm x 3/4" külső menettel
S100_639084 G21 350 kg raktárkocsi 639084
S018_MC 3800 BEURER MC3800 SHIATSU Masszázs szék
S004_B107N-BLK/BF BIKEFUN Pedál Deck platform műanyag fekete
S101_78382 Discovery Crafts DHR 10 fejre rögzíthető, tölthető nagyító 78382
S052_IS9413 ISKRA ERO CSAVARHÚZÓ KÉSZLET HTS-18 - IS9413
S005_B61504000 Basi VHS 615W 40 időjárásálló lakat B61504000