A Levenhuk Zeno Refit ZF7 tartót mechanikus alkatrészek, elektronikus lapok, nagyobb makettek és bármilyen apró tárgy rögzítésére terveztük. Hasznos eszköz, ha forrasztásról, különböző szerkezetek összeállításáról és festéséről, felületi hibák nagyítóval végzett tanulmányozásáról van szó.
A Levenhuk Zeno Refit ZF7 tartó két forgatható „segédkézből” áll, amelyek végén egy-egy krokodilcsipesz található. A tartó minden egyes része fémből készült. A szerkezet kialakítása megbízható, stabil és tartós.
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555006116 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 13x6x6 cm |
| Szállítási súly | 0.28 kg |
| Átmérő tartomány | legfeljebb 50 mm |
| Váz | fém |
| Használat | varrás/textil, órajavítás/ékszerész |
| Kialakítás | asztalra/háromlábú állványra helyezhető |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S031_22844 JOYTECH Gyorszár hátsó agyhoz fekete 22844
S003_101834 Golmar 2110/AL Audios kültériegység modul
S003_107430 Global Fire VALKYRIECSR Equipment hagyományos hangjelző
S006_180660077-0001 Tömítés kipufogó Loncin 1P65FE-3 180660077-0001
S006_EBV260-3E.1.2.2 Tömítés kipufogó Kasei EBV260-3E EBV260-3E.1.2.2
S003_112029 ELMES ELECTRONIC RP501RH Rádió adó 112029
S006_515068 Védőszemüveg Oregon átlátszó 515068
S003_114393 S. AM Proximity kártyatok No.1 zöld 114393