A Levenhuk Zeno Vizor G0 nagyítóüvegek alapvető fontosságúak hosszú ideig tartó, finom nyomatokkal vagy kis tárgyakkal végzett munkához. A nagyító erősen rögzül a szemüvegkeretre, és lehetővé teszi, hogy a látómezőt mindkét szemmel figyelhesd. A nagyítóüvegek cserélhető lencsékkel vannak ellátva, amelyek nagyítása 1,5x és 3,5x közötti, és egy csíptetővel rögzíthetők.
A nagyítóüvegek használatát ajánljuk mindenkinek, aki kis részletek rögzítésével, kézimunkával, modellezéssel foglalkozik, óraszerkezettel vagy ékszerrel kapcsolatos munkát, vagy egyéb precíziós munkát végez. A Levenhuk Zeno Vizor G0 nagyítóüvegeket használhatod olvasáshoz, keresztrejtvényfejtéshez vagy levélíráshoz is. A nagyító bármilyen típusú szemüveggel használható. A csíptető puha anyaggal van bevonva, így nem okoz sérülést a kereten.
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555005553 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 10x10x4 cm |
| Szállítási súly | 0.1 kg |
| Optikai elemek anyaga | optikai polimerüveg |
| Lencseátmérő (méretek), mm | 75x30 (3 db) |
| Átmérő tartomány | 50 mm—90 mm |
| Nagyítás foka, x | 1,5/2,5/3,5 |
| Váz | műanyag |
| Használat | órajavítás/ékszerész |
| Kialakítás | fejrész, szemüvegkeret |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S100_639284 G21 Industrial Block virágcserép 43x43 x43cm 639284
S018_MG135 BEURER MG 135 SHIATSU masszírozó párna MG135
S003_101482 SOYAL AR-1500WF síktapadó elektromágneses zár AR1500WF
S032_8920040 JKH Kerékpár fogaskerék MTB 6 indexes 8920040
S003_104498 NOLOGO ANT433 Körsugárzó botantenna 433.92MHz frekvenciára
S003_109617 AD 12V/2000 Kapcsolóüzemű dugasztáp adapter kialakítású
S006_G-150/GB Gázbowden Honda F-400 utángyártott G-150/GB
S052_196-545-000 Agrifab Vontatható szórógép 50 kg - 196-545-000
S031_34674 VELOTECH Villogó szett 2LED fekete 34674
S031_15658 Kerék első 26" DF QR disc fekete 15658