A Levenhuk Zeno Vizor G1 nagyítószemüveg tervezésénél az elsődleges célunk az volt, hogy a felhasználó maximális kényelmet élvezhessen nagyon precíz munkavégzés közben is. Bármi is legyen a feladata – szabás-varrás, forrasztás, modellezés, szerelési munka vagy rádiótechnika –, az eszköz mindig nagyon hasznos segítséget nyújt ahhoz, hogy gyorsabb és precízebb munkát tudjon végezni.
A Levenhuk Zeno Vizor G1 egy szemüveg-keretre szerelt nagyító, amelyet ugyanúgy kell viselni, mint egy hagyományos szemüveget. 20x-os nagyítású lencséje könnyedén mozgatható a keret mentén (a jobb szemhez képest), és szükség esetén még félre is hajtható. A lencséhez közel egy kis LED-izzó található, amely elegendő fényerővel világítja meg a munkaterületet, amennyiben kedvezőtlen fényviszonyok mellett kell megfigyelést végeznie.
Jellemzők:
- Egyszemes nagyító
- 20x nagyítás
- LED-világítás
- A lencse optikai polimerüvegből készült
- A lencse helyzete állítható
A készlet a következőket tartalmazza:
- Levenhuk Zeno Vizor G1 nagyító
- Használati útmutató és élettartam garancia
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555005508 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 15x5x5 cm |
| Szállítási súly | 0.058 kg |
| Optikai elemek anyaga | optikai polimerüveg |
| Lencseátmérő (méretek), mm | 15 |
| Átmérő tartomány | legfeljebb 50 mm |
| Nagyítás foka, x | 20 |
| Nagyítás foka, x | 20 |
| Váz | műanyag |
| Világítással | yes |
| Megvilágítás | LED |
| Tápellátás | 2 db CR1620 típusú elem (a készlet nem tartalmazza) |
| Használat | órajavítás/ékszerész |
| Kialakítás | szemüvegkeret |
| Kiegészítő | fém szemüvegkeret |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S052_39130049914 Riwall RRM 500 APP akkumulátoros robotfűnyíró 500 m2 Wi-Fi / Bluetooth - 39130049914