Levenhuk Zeno Vizor G2 nagyítószemüveg – 20x-os nagyítású, kétszemes nagyító egymástól függetlenül állítható lencsékkel. A lencsék könnyedén mozgathatók a keret mentén, így egyszerűen beállítható a köztük lévő kívánt távolság. Ezenkívül a lencsék akár félre is hajthatók, amennyiben nagyítás nélkül szeretne vizsgálódni. Az optikai polimerüvegből készült lencsék ugyanolyan optikai tulajdonságokkal – értsd: átlátszóság és a tisztaság stb. – rendelkeznek, mint a hagyományos üveg.
A Levenhuk Zeno Vizor G2 nagyítószemüveg beépített LED-világítással rendelkezik. A világítás fényesen, elegendő fényerővel világítja meg a munkaterületet. A világításnak köszönhetően még tompa fényviszonyok mellett is végezheti a munkáját. A világításhoz szükséges elemek a készlet tartozékai.
A Levenhuk Zeno Vizor G2 nagyítószemüveg okos választás a gyűjtőknek, bélyeggyűjtőknek, ékszerészeknek, órajavító szakembereknek és bárkinek, akinek munkája során rendkívül precízen és pontosan kell dolgoznia.
Jellemzők:
- Kétszemes nagyító
- Beépített LED-világítás
- 20x nagyítás
- Optikai polimerüveg lencsék
A készlet a következőket tartalmazza:
- Levenhuk Zeno Vizor G2 nagyító
- Használati útmutató és élettartam garancia
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555005515 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 15x5x5 cm |
| Szállítási súly | 0.078 kg |
| Optikai elemek anyaga | optikai polimerüveg |
| Lencseátmérő (méretek), mm | 15 (2 db) |
| Átmérő tartomány | legfeljebb 50 mm |
| Nagyítás foka, x | 20 |
| Nagyítás foka, x | 20 |
| Váz | műanyag |
| Világítással | yes |
| Megvilágítás | LED |
| Tápellátás | 4 db CR1620 típusú elem (a készlet nem tartalmazza) |
| Használat | órajavítás/ékszerész |
| Kialakítás | szemüvegkeret |
| Kiegészítő | 2 LED, fém szemüvegkeret |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S032_8912611 Szúnyogriasztó ultrahangos 230V 8912611
S032_8931047 JKH Gulyás bogrács zománcozott 25 l 8931047
S003_107451 Global Fire GFE MCPEA kézi jelzésadó védő üveggel 107451
S003_114003 DSC NEO PG8939 PowerG 4 gombos távirányító 114003
S003_113213 TAKEX PBH Infrasorompó fűtés készlet 113213
S004_JY-6250T BIKEFUN Lámpa BF hátsó Vega USB JY-6250T
S100_63909104 G21 200x400x200cm fóliasátor fehér 63909104
S003_116623 8 varifokális dome infrakamerás megfigyelőrendszer HIKVISION HDTVI 116623
S004_2352003559 MERIDA Láncvillavédő ME Big.Trail 1MM SILICONE 2352003559