A Levenhuk Zeno Vizor G3 nagyítószemüveg beépített világítással és öt darab, minőségi optikai polimerüvegből készült, cserélhető lencsével van felszerelve. A lencsék cserélése révén 1x–3,5x-ös tartomány között összesen öt fix nagyítási érték állítható be. A LED-lámpa világos fényt ad, és a teljes munkaterületre kiterjed. A Levenhuk Zeno Vizor G3 nagyítószemüveggel még kevés külső fény esetén is tovább végezheti munkáját, és a szükséges munkafolyamatokat továbbra is kiváló pontossággal végezheti. Az optikai anyag átlátszósága és sűrűsége semmiképpen sem rosszabb a hagyományos üvegnél, szilárdsága és ütésállósága pedig sokkal jobb.
A Levenhuk Zeno Vizor G3 fő jellegzetessége az alapcsomagban található két típusú rögzítőelem. A nagyítólencse egy kétszemes eszköz keretére is rögzíthető vagy egy puha nejlon fejpántra rögzítve a fejre is felvehető.
A Levenhuk Zeno Vizor G3 nagyítószemüveg egyaránt kiváló választás szakemberek és amatőrök számára. A szemüveg egyaránt hasznos eszköz áramköri lapokkal történő munkavégzéshez, szabás-varrási munkákhoz, ékszerek vizsgálatához, olvasáshoz, méretarányos modellek készítéséhez és órajavításhoz.
Jellemzők:
- Kétszemes, kerettel rendelkező nagyító extra fejpánttal
- LED-lámpás nagyító
- Öt fokozatú nagyítás
- A nagyítási tartomány 1x és 3,5x közötti.
- Cserélhető lencsék
A készlet a következőket tartalmazza:
- Levenhuk Zeno Vizor G3 nagyító
- 5 db cserélhető lencse
- Nejlon fejpánt
- Használati útmutató és élettartam garancia
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555005522 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 22x17x4 cm |
| Szállítási súly | 0.286 kg |
| Optikai elemek anyaga | optikai polimerüveg |
| Lencse, mm | 84x28 (5 db) |
| Átmérő tartomány | 50 mm—90 mm |
| Nagyítás foka, x | 1 — 3.5 |
| Nagyítás foka, x | 1/1,5/2/2,5/3,5 |
| Váz | műanyag |
| Világítással | yes |
| Megvilágítás | LED |
| Tápellátás | 3 db LR1130 típusú elem (a készlet nem tartalmazza) |
| Használat | órajavítás/ékszerész |
| Kialakítás | szemüvegkeret |
| Eltávolítható lencsék | yes |
| Kiegészítő | 2 LED, 5 nagyítási fokozat |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S005_BW36280 Burg Wachter Alutitan 770 20 alumínium lakat BW36280
S005_BW50713 Burg Wachter ENTRY sE-KEY 7713 aktív transzponder BW50713
S005_BW33771 Burg Wachter Look 402 30 SB alumínium lakat BW33771
S035_12737020102 B-4323 B-4021 B-4322 szobai wc-hez vödör + fedő 12737020102
S003_102970 VAPEX VTE200 Univerzális töltő AA, AAA és PP3 méretű NiMH akkumulátorokhoz
S005_BW06130 BURG WACHTER Magno 400E30 biztonsági lakat Magno 400 E 30
S005_Y125B401221 Yale Y125B/40/122/1 Króm lamellás acél lakat Y125B401221