A Levenhuk Zeno Vizor nagyítók nagyszerű társak a munkában és a hobbitevékenységek végzésekor! Ez a típus különböző nagyítású, cserélhető lencsékkel és LED-es világítással rendelkezik. A praktikus LED-es megvilágítás elemes táplálású, és kikapcsolható, ha nincs rá szüksége. A megvilágítás szöge állítható. A fejpánt mérete állítható, így egyszerűen a fejéhez igazíthatja. Fő jellemzője, hogy Önnek nem kell kézben tartania a nagyítót, így kezei szabadon maradnak a munkavégzéshez! Ez a nagyító folyamatosan szeme előtt van, és a munkaterület felé irányul.
Egyes típusokra 1-szeres nagyítású lencse is rögzíthető, így a nagyító klasszikus védőszemüvegként használható. Az erősebb nagyítású lencsék hasznos optikai eszközzé teszik a nagyítót, ezáltal mikroelektronikai áramköröket, órákat javíthat, hegesztési varratok minőségét ellenőrizheti, modellezhet, művészeti alkotások értékét becsülheti fel, kézimunkákat stb. készíthet a segítségével. Bármikor felhajthatja a lencsét, és nagyítás nélkül folytathatja a munkát, majd visszateheti a munkaterület részletes tanulmányozásához.
Jellemzők:
- Kétszemes nagyítószemüveg
- Cserélhető lencsekészletek – 4 db.
- Nagyítás: 10x-25x, 5 lépésben
- Mindkét szemlencséhez külön LED-es megvilágítás
- Praktikus, állítható fejpánt
A készlet tartalma:
- Kétszemes nagyítószemüveg fejpánttal
- Cserélhető lencsekészletek – 4 db.
- Használati útmutató és élettartam garancia
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555005614 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 16x13x8 cm |
| Szállítási súly | 0.22 kg |
| Optikai elemek anyaga | optikai polimerüveg |
| Lencseátmérő (méretek), mm | 20 |
| Átmérő tartomány | legfeljebb 50 mm |
| Nagyítás foka, x | 10 — 25 |
| Nagyítás foka, x | 10/15/20/25 |
| Váz | műanyag |
| Világítással | yes |
| Megvilágítás | LED |
| Tápellátás | 6 db LR1130 típusú elem (a készlet nem tartalmazza) |
| Használat | órajavítás/ékszerész |
| Kialakítás | szemüvegkeret |
| Eltávolítható lencsék | yes |
| Kiegészítő | cserélhető lencsék (4 páros készlet), változtatható dőlésszögű lencsék és világítás |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S005_BW19170 BURG WACHTER Gamma 70055 csúcsminőségű lakat Gamma 700 55
S035_12737020102 B-4323 B-4021 B-4322 szobai wc-hez vödör + fedő 12737020102
S003_102970 VAPEX VTE200 Univerzális töltő AA, AAA és PP3 méretű NiMH akkumulátorokhoz
S005_BW06130 BURG WACHTER Magno 400E30 biztonsági lakat Magno 400 E 30
S005_Y125B401221 Yale Y125B/40/122/1 Króm lamellás acél lakat Y125B401221