A Levenhuk Zeno Vizor G8 nagyítóüvegek egy olyan nagyító eszköz, amit az ékszerészek és az órások igazán nagyra becsülnek. Ez a nagyító fejpánttal és egy szemüvegkerettel van felszerelve. Nem kell a kezében tartania, a lencsék mindig szeme előtt lesznek. A készlet 8 lencsekészletet tartalmaz, melyek különböző nagyítási kapacitással rendelkeznek. Az általános nagyítási fok 2,5x és 25x érték között állítható.
Két elemes LED világítás van a nagyító talpazatán közvetlenül a lencsék mellett. Ezekkel a fényekkel dolgozhat nagyítóval gyengén megvilágított teremben is. A világítás fényes és egyenletes. A fény dőlésszöge változó.
A Levenhuk Zeno Vizor G8 nagyítószemüvegek praktikusak szakmai tevékenységekhez és hobbikhoz.
A készlet tartalma:
- Nagyítószemüveg
- 8 készlet cserélhető lencse, készletenként 2
- Használati útmutató és élettartamra szóló szavatosság
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555005652 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 15x13x8 cm |
| Szállítási súly | 0.29 kg |
| Optikai elemek anyaga | optikai polimerüveg |
| Lencseátmérő (méretek), mm | 20 |
| Átmérő tartomány | legfeljebb 50 mm |
| Nagyítás foka, x | 2.5 — 25 |
| Nagyítás foka, x | 2,5/4/6/8/10/15/20/25 |
| Váz | műanyag |
| Világítással | yes |
| Megvilágítás | LED |
| Tápellátás | 6 db LR1130 típusú elem (a készlet nem tartalmazza) |
| Használat | órajavítás/ékszerész |
| Kialakítás | szemüvegkeret |
| Eltávolítható lencsék | yes |
| Kiegészítő | 16 eltávolítható lencse (8 darab 2 lencséből álló készlet), 2 LED |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S004_330-326-101 RITCHEY Kormánycsapágy Comp Logic V2 PRD14494/33-246-515 1 1/8 fekete
S003_107446 Global Fire VULCAN2DB analóg címezhető érzékelő irányfény 107446
S003_106960 SOYAL AR-725UD Közelítőkártyás segédolvasó beléptetőrendszerekhez piros
S004_ONETC0BKWH2AM PROLOGO Kormánybandázs PR ONETOUCH fekete/fehér ONETC0BKWH2AM
S101_72610 Levenhuk Zeno Vizor G7 nagyítószemüveg 72610
S005_BW36280 Burg Wachter Alutitan 770 20 alumínium lakat BW36280
S005_BW50713 Burg Wachter ENTRY sE-KEY 7713 aktív transzponder BW50713
S005_BW33771 Burg Wachter Look 402 30 SB alumínium lakat BW33771
S035_12737020102 B-4323 B-4021 B-4322 szobai wc-hez vödör + fedő 12737020102
S003_102970 VAPEX VTE200 Univerzális töltő AA, AAA és PP3 méretű NiMH akkumulátorokhoz
S005_BW06130 BURG WACHTER Magno 400E30 biztonsági lakat Magno 400 E 30