A Levenhuk Zeno Vizor H2 fejre szerelhető nagyítót nagyon precíz, kisméretű elemekkel végzett munkákhoz terveztük. Egyaránt használható professzionális használatra, valamint otthoni tevékenységekhez. A nagyító a rugalmas pántnak köszönhetően kényelmesen rögzül a fejre. 1,5–8x-os tartományban, négy fix nagyítóerő közül választhat. A nagyítás mértéke könnyedén növelhető: tegye a másik lencsét a főlencsére, vagy forgassa el a jobb szemhez való, forgatható lencsét.
A Levenhuk Zeno Vizor H2 nagyító beépített világítással rendelkezik. A világítás a nagyító vázán lévő kapcsoló segítségével könnyedén fel- vagy lekapcsolható. Elegendő fényerőt biztosít ahhoz, hogy kedvezőtlen fényviszonyok mellett vagy akár teljes sötétségben is használható legyen. A világításhoz elemek szükségesek (nem része a készletnek).
Jellemzők:
- Nagyítási tartomány: 1,5–8x
- Fejre szerelhető nagyító
- Plusz összecsukható lencse
- Jobb szemmel használható, forgatható lencse
- LED-világítás
A készlet a következőket tartalmazza:
- Levenhuk Zeno Vizor H2 fejre szerelhető nagyító
- Plusz lencse – 2 db (előre felszerelt)
- Használati útmutató és élettartam garancia
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555005485 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 26x20x6 cm |
| Szállítási súly | 0.282 kg |
| Optikai elemek anyaga | optikai polimerüveg |
| Lencse, mm | 87x30 (2 db) |
| Kiegészítő lencse átmérője, x | 28 |
| Átmérő tartomány | 50 mm—90 mm |
| Nagyítás foka, x | 1.5 — 8 |
| Nagyítás foka, x | 1,5/3/6,5/8 |
| Váz | műanyag |
| Világítással | yes |
| Megvilágítás | LED |
| Tápellátás | 2 db AAA elem (a készlet nem tartalmazza) |
| Használat | órajavítás/ékszerész |
| Kialakítás | fejrész |
| Kiegészítő | 2 LED, 4 fokozatú nagyítás |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S003_110187 SOYAL AR-725EB-M fekete Komplett vezérlő és kártyaolvasó AR725EBM
S032_8922171 JKH 2 x 4 fokos alumínium kétágú háztartási létra 8922171
S003_102181 GG TWIST 230 Kétmotoros vezérlő szárnyas kapukhoz TWIST230
S005_B61223000 Basi VHS 612H 30 63 vízvédett hosszú kengyeles lakat B61223000
S004_DIEVTN5HB24-AM PROLOGO Nyereg PR DIMENSION EVA TIROX 156 HARD fekete DIEVTN5HB24-AM
S004_A6A307200389 MERIDA Kormány ME Team SL 1P ROAD 420 mm / 90 mm SPACER KIT+COMPUTER MOUNT KIT+MRBHB-01 A6A307200389
S100_6390462 G21 GA-SZ-4x4-4,6M többfunkciós alumínium létra alumínium 6390462
S035_71319 B-4210 Egykezes hajtású kerekesszék jobb oldali hajtással 50cm
S003_102297 BERASEC TX 2R 12T 2 csatornás ugrókódos Bestar/Berasec vevőpanelekhez TX2R12T
S004_30455427026 RITCHEY Kormány RI MTN WCS 2X 740/31,8 mm 9D Blatte fekete 30455427026