Picco Americano Fehér amerikai postaláda PI0020
exkluzív kivitelű amerikai postaláda
anyaga horganyzott acéllemez
műanyag porszórással színezett
időjárásálló lakkozással
felhajtható piros zászló
nagy befogadóképesség
lefelé nyíló ajtó (zár nélkül)
tartóoszlop külön vásárolható (Picco Pole)
többféle színben rendelhető
Tulajdonságok
| Magasság: | 220 mm |
| Szélesség: | 170 mm |
| Mélység: | 480 mm |
| Ajtó magasság: | 220 mm |
| Ajtó szélesség: | 170 mm |
| Anyag: | Horganyzott |
| Szín: | Fehér |
| RAL: | 9003 |
| Tömeg: | 2,1 kg |
MAGYARORSZÁGI IMPORTŐRI GARANCIA
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 300 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 342 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 700 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S052_1027208 FISKARS PowerGear Aviation lemezvágó olló jobb 1027208
S034_5363-20 GARDENA 5363-20 Felsőkés BP50 tipusú
S034_3185-20 GARDENA 3185-20 Combisystem kis gereblye 18,5 cm
S052_1057173 Fiskars X-series™ M metszőolló, mellévágó P921 - 1057173
S006_MOG603/R MOG603R fűnyírókés 38,9 cm OLEO-MAC
S034_5379-20 GARDENA 5379-20 Rugó metszőollóhoz
S034_0691-20 GARDENA 0691-20 Combisystem keretes fűrész
S054_1001621 FISKARS Keretes fűrész 21"-os SW30
S052_1062934 Fiskars Compact összecsukható fűrész, 2 pengével - 1062934