Picco Americano Fekete amerikai postaláda PI0021
exkluzív kivitelű amerikai postaláda
anyaga horganyzott acéllemez
műanyag porszórással színezett
időjárásálló lakkozással
felhajtható piros zászló
nagy befogadóképesség
lefelé nyíló ajtó (zár nélkül)
tartóoszlop külön vásárolható (Picco Pole)
többféle színben rendelhető
Tulajdonságok
| Magasság: | 220 mm |
| Szélesség: | 170 mm |
| Mélység: | 480 mm |
| Ajtó magasság: | 220 mm |
| Ajtó szélesség: | 170 mm |
| Anyag: | Horganyzott |
| Szín: | Fekete |
| RAL: | 9005 |
| Tömeg: | 2,1 kg |
MAGYARORSZÁGI IMPORTŐRI GARANCIA
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 300 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 342 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 700 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S004_19620 SIGMA Lámpa Sigma szett Buster 400 Blaze RL 19620
S101_84544 Ermenrich Reel WM30 digitális földmérő kerék 84544
S003_113467 S. AM KeyTag No.8 13.56 MHz kék 113467
S032_8960353 PEPO Alágyújtós folyékony 1l 8960353
S032_3286587 JKH zárbetét 50/45mm 3 kulcs nikkel 3286587