Picco Cadiz Fehér reklámanyag tartó PI0316
lépcsőház falára szerelhető
anyaga kezeletlen acéllemez
műanyag porszórással színezett
szórólapoknak, reklámújságoknak
Tulajdonságok
| Magasság: | 330 mm |
| Szélesség: | 300 mm |
| Mélység: | 105 mm |
| Ajtó magasság: | 100 mm |
| Ajtó szélesség: | 270 mm |
| Anyag: | Acél |
| Szín: | Fehér |
| RAL: | 9003 |
| Tömeg: | 1,53 kg |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 300 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 342 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 700 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S003_107091 ELDES ESIM264 6 zónás bővíthető riasztóközpont panel ESIM 264
S019_113281 AL-KO Akku töltő 36V/3A 113281
S006_2940407-GW Akkumulátor Greenworks 24v 4ah, vízálló, 21700 2940407-GW
S031_47161 Gumileszedő műanyag erősített 3db 47161
S004_18850 SIGMA Lámpa Sigma fejre Headled II USB
S004_150-061-102 RITCHEY kulacstartó WCS Carbon PRD20689/15006117002 UD Matte
S032_8920256 JKH Kerékpárlámpa első + hátsó mini 2 LED 8920256
S052_8023743018080 Montolit Masterpiuma 75P3 csempevágó - 8023743018080
S003_111089 VS VS-WJP2 Vezeték nélküli LCD kezelő VSWJP2
S003_110252 PARADOX TM50 fehér Multifunkciós érintőképernyős TFT kezelő
S018_57119 Beurer MP 59 utánvásárolható szett MP59