| Munka terület | 10000 m2 |
| Motor típusa | Loncin |
| Motor üzemtérfogata | 708 cm3 |
| Motor teljesítménye | 16.4 kW (3600 rpm) |
| Vágási szélesség | 860 mm |
| Vágási magasság | 40 - 110 mm (4 pozíció, központi) |
| Kerékátmérő | elöl 400mm, hátul 500mm |
| Gyűjtő térfogata | 200 l |
| Súly | 312 kg |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S034_1730-20 GARDENA 1730-20 Előszűrő szivattyúkhoz 6000 l/h
S052_61LK02922800 Acquaer VMP280/20m Membrán szivattyú - 61LK02922800