| Motor típusa | kollektoros villanymotor |
| Munkafeszültség | 230 V ~ 50 Hz |
| Csatlakozási teljesítmény | 600 W |
| Bemeneti/kimeneti átmérő | 1” (25mm) |
| Max. kihúzási mélység | 8 m |
| A vízoszlop magassága | 35 m |
| Max. munkanyomás | 3.5 bar |
| Max. áramlás | 3 m3/h |
| Max. vízhőmérséklet | 35°C |
| A pumpa vázának típusa | Inox |
| Súly | 7 kg |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 500 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 500 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 900 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
32 990 Ft
S052_112838 AL-KO JET 3000 INOX kerti szivattyú 112838