Kategória: Magasnyomású mosó
Motor típusa: Indukciós villanymotor
Munkafeszültség: 230 V ~ 50 Hz
Cél: Hobbi
Csatlakozási teljesítmény: 2100 W
Munkanyomás: 110 bar
Szivattyú típusa: Alumínium
Max. nyomás: 165 bar
Max. folyam: 432 l/h
Max. vízhőmérséklet: 50°C
Tömlő hossza: 8 m
Kábelhossz: 5 m
Súly: 18 kg
| Kategória | Magasnyomású mosó |
| Motor típusa | Indukciós villanymotor |
| Munkafeszültség | 230 V ~ 50 Hz |
| Cél | Hobbi |
| Csatlakozási teljesítmény | 2100 W |
| Munkanyomás | 110 bar |
| Szivattyú típusa | Alumínium |
| Max. nyomás | 165 bar |
| Max. folyam | 432 l/h |
| Max. vízhőmérséklet | 50°C |
| Tömlő hossza | 8 m |
| Kábelhossz | 5 m |
| Súly | 18 kg |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S003_100668 CROW FW SMK Rádiós optikai füstérzékelő FWSMK
S006_MS180-3 Henger komplett Stihl MS180 38 mm utángyártott MS180-3
S006_90685-0700-01A0 Üzemanyagcső RATO RV170 bilincs 90685-0700-01A0