Yale Y-FOOTBALL Fehér számkombinációs lakat kicsiknek Y-FOOTBALL
különleges formatervezés
3 tárcsás számzár
átkódolható számkombináció
1.000 kódvariáció
könnyű kezelhetőség
Tulajdonságok
| Zárszerkezet: | Számzáras |
| Kengyel vastagság: | 6 mm |
| Kengyel távolság: | 17 mm |
| Kengyel magasság: | 15 mm |
| Magasság: | 53 mm |
| Szélesség: | 38 mm |
| Mélység: | 13 mm |
| Anyag: | Műanyag |
| Szín: | Fehér |
| Tömeg: | 0,06 kg |
A termék beérkezési idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
12 900 Ft
S032_3286614 TITAN I6 zárbetét 35/35mm matt nikkel fúrásv. 5K fúrt kulcs 3286614