Yale Y110B/20/111/1 Réz kisméretű réz lakat Y110B201111
sárgaréz lakattest
erős acél kengyel
korrózióálló belső szerkezet
48 óra korrózióállósági garancia
szélsőséges időjárási viszonyok között tesztelve
cilinderes zárszerkezet
10 000 ciklus (nyitás-zárás) garancia
három darab kulccsal szállítjuk
Tulajdonságok
| Zárszerkezet: | Kulcsos |
| Kengyel vastagság: | 3.3 mm |
| Kengyel távolság: | 11 mm |
| Kengyel magasság: | 11 mm |
| Magasság: | 22 mm |
| Szélesség: | 22 mm |
| Mélység: | 10 mm |
| Anyag: | Réz |
| Szín: | Réz |
| Tömeg: | 0,05 kg |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S052_2304-01-065 DUP NIGHT 4 részes manikűrkészlet - 2304-01-065
S003_113814 ALEAN ABE-150 Háromsugaras digitális kültéri/beltéri ABE150 113814
S004_330-553-313 RITCHEY Kormánycsapágy WCS Alsó Press Fit ZS56/40 HT56-62 mm 33-300-268
S004_TH578101 THULE Tartó TH állvány Bike Stacker 2 emeletes bringatartó display TH578101
S004_40030817017 RITCHEY Nyereg RI Comp Skyline fekete PRD21105 40030817017
S004_CL573R KMC Lánc patentszem 3/32 8 speed 7,3 mm KMC 2 db/csomag! CL573R
S032_7209333 EUROGUIP green 3 rétegű tömlő 3/4" 25m 7209333
S052_5909304900 Scheppach TW 1000 műhelykocsi szerszámokkal 7 fiókos 263 db-os TW1000
S004_C128DU/BF BIKEFUN Pedál BF MTB Mountainer alu, fekete C128DU/BF
S004_VLG-059-6A/BLK BIKEFUN bicikli kormánymarkolat 129 mm Flake szivacs fekete VLG-059-6A/BLK
S018_GS 10 fekete BEURER GS 10 BLACK fekete üvegmérleg GS10