Yale Y110B/30/115/1 Réz normál réz lakat Y110B301151
sárgaréz lakattest
edzett acél kengyel
kettős reteszeléssel
korrózióálló belső szerkezet
nagy szakítószilárdság
EN 12320 szerinti I biztonsági osztály
nagyfokú védelem kengyellevágás
fúrás, maghúzás és finomnyitás ellen
96 óra korrózióállósági garancia
szélsőséges időjárási viszonyok között tesztelve
cilinderes zárszerkezet
10 000 ciklus (nyitás-zárás) garancia
három darab kulccsal szállítjuk
Tulajdonságok
| Zárszerkezet: | Kulcsos |
| Kengyel vastagság: | 5 mm |
| Kengyel távolság: | 15 mm |
| Kengyel magasság: | 17 mm |
| Magasság: | 28 mm |
| Szélesség: | 30 mm |
| Mélység: | 13 mm |
| Anyag: | Réz |
| Szín: | Réz |
| Tömeg: | 0,09 kg |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S018_HD 75 Nordic Beurer HD 75 COSY melegítő takaró Nordic
S032_6700238 JKH Gumicsizma fekete 39-es 6700238
S034_18213-29 GARDENA 18213-29 Vízmegállító 1/2"
S100_6390872 G21 Molnárkocsi 200 kg telekerék 6390872
S004_2106485 BIKEFUN Kulacs BF 550 ml R'n'R smoke ELITE 2106485
S034_2763-20 GARDENA 2763-20 Kötőelem 25 mm x 1" külső menettel
S034_2762-20 GARDENA 2762-20 Kötőelem 25 mm x 1" belső menettel
S005_B617040002600 Basi KS 611L Ezüst számzáras bőrönd lakat B617040002600