Yale Y110B/50/126/1 Réz normál réz lakat Y110B501261
sárgaréz lakattest
edzett acél kengyel
kettős reteszeléssel
korrózióálló belső szerkezet
nagy szakítószilárdság
EN 12320 szerinti II biztonsági osztály
nagyfokú védelem kengyellevágás
fúrás, maghúzás és finomnyitás ellen
96 óra korrózióállósági garancia
szélsőséges időjárási viszonyok között tesztelve
cilinderes zárszerkezet
10 000 ciklus (nyitás-zárás) garancia
három darab kulccsal szállítjuk
Tulajdonságok
| Zárszerkezet: | Kulcsos |
| Kengyel vastagság: | 8 mm |
| Kengyel távolság: | 27.5 mm |
| Kengyel magasság: | 29.5 mm |
| Magasság: | 41 mm |
| Szélesség: | 50 mm |
| Mélység: | 17 mm |
| Anyag: | Réz |
| Szín: | Réz |
| Tömeg: | 0,3 kg |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S034_2753-20 GARDENA 2753-20 Szelep összekötő 2x1" külső menettel
S034_2762-20 GARDENA 2762-20 Kötőelem 25 mm x 1" belső menettel
S005_B617040002600 Basi KS 611L Ezüst számzáras bőrönd lakat B617040002600
S052_5909319900 Scheppach TW 1300 - műhelykocsi 120 kg teherbírással - 5909319900
S005_Y122B501231 Yale Y122B/50/123/1 Króm lakat Y122B501231