Yale Y110B/50/155/1 Réz állítható magasságú lakat Y110B501551
erős sárgaréz lakattest
állítható, levehető edzett acél kengyel
magassága 58-158 mm között állítható
korrózióálló belső szerkezet
nagy szakítószilárdság
EN 12320 szerinti II biztonsági osztály
nagyfokú védelem kengyellevágás
fúrás, maghúzás és finomnyitás ellen
96 óra korrózióállósági garancia
szélsőséges időjárási viszonyok között tesztelve
cilinderes zárszerkezet
10 000 ciklus (nyitás-zárás) garancia
három darab kulccsal szállítjuk
Tulajdonságok
| Zárszerkezet: | Kulcsos |
| Kengyel vastagság: | 8 mm |
| Kengyel távolság: | 27.5 mm |
| Kengyel magasság: | 148 mm |
| Magasság: | 42 mm |
| Szélesség: | 50 mm |
| Mélység: | 17 mm |
| Anyag: | Réz |
| Szín: | Réz |
| Tömeg: | 0,375 kg |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |